Sayfa 611/746 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Hisse 16.58 üzerinde rahatlayacaktır, bakalım kaç gün içinde 16.58 üzeri bir kapanış yapabilecek? Uzun vadede hissenin geleceğini parlak görüyorum ama sabır taşını dahi çatlatacak cinsten bir süreç yaşanacak gibi görünüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Mahkeme kararı netleşmeden belli kanalda devam. Arada bir çıksr tmsf başkanı açıklama yapar fake gaz haberleri gibi. Ulan Abd'de bunun gibi şirketlerin fk sı 30 insafsızlar. Doymadılar yiye yiye. O yüzden yargı kararları nı bekliyorlar alay ediyorlar itneler

3. Dün 16.27MALİYETLE bANKoF 1,1 MİLYON LOT ALIYOR bugun 16,10 maliyetle 1,7milyon satiyor 17,50 18 lerde niye satmadin akla mantıga ziyan

4. kozala giren büyük oyuncular ne yazıkki kozaa nin yüzüne bile bakmiyor. Bekliyoruz gelsinler diye. yoksa bu bank of ile bir bok olacağı yok

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Kozaa sahipli zaten, izinsiz olmaz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. -2de sattim cıktım kozal pata küte düşünce ama gerelde cok pis yakaladilar beni

7.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Kozaa sahipli zaten, izinsiz olmaz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi ne sahipliği gözünü seveyim. en boktan gozaltindakiler bile bundan daha cok prim yapti. He şayet sahibide varsa da tam bir salak olmalı. koskaca firmayı *** etti. Eskiden borsa düştü mü guvenli liman diye buraya sığınırdı yatırımcı şimdi yüzüne bakan yok. İnşaallah akıllı sermayesi güçlü biri girer götürür de eski güzel günlerine döner.

8.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Dün 16.27MALİYETLE bANKoF 1,1 MİLYON LOT ALIYOR bugun 16,10 maliyetle 1,7milyon satiyor 17,50 18 lerde niye satmadin akla mantıga ziyan
     Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    -2de sattim cıktım kozal pata küte düşünce ama gerelde cok pis yakaladilar beni

tahtakurdu hocam vallahi kötü niyetimden demiyorum.

dün bankof a 17-18 den değilde neden 16.10 dan sattı diye sitem etmişsiniz ya (başarılı işlem yapmış makina)

şimdi siz neden dün değil hatta 17-18 den değilde bugün 15.xx lerden sattınız. (belki yarın bile iyiki satmışım diyebileceksiniz hatta bugünde diyebilirsiniz )

onların algolaritmaları var bizlerin algıları bügun hepimizin algısını bozdular

bugün pis yakalanmayanımız yoktur heralde.

sağlık olsun. geçen yıl pandemi başında taban serilerini hatırlayın neler çektik. zaman kaybettik sonra toparladık. düşüş nerde sonlanır bilemiyorum ama bu parasal genişleme döneminde bişekilde tekrar daha yukarı toparlayacağımızı düşünüyorum.

iyi akşamlar

Sayfa 611/746 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •