Sayfa 235/602 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. POLHO karanlık odada başına bir balyoz vurmuşlar ama nafile 4.10 desteğimiz üzerinde kapanış olması güzel.Takibe devam...
    Amiral gemimim CEMTS kapanışa yakın saniyeler içinde 17.60 götürüp 17.35 kapattılar.Haftaya cuma bilanço gelecek.Bilanço kokusunu alanlarmı aldı yoksa?? Benim uzun vadede tutacağım hisselerdendir kendisi.Beğeniyorum büyümeye devam eden şirketimizin asıl güzel bilançoları yatırımlar bitince göreceğiz.
    Cümleten hayırlı akşamlar...YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Selamlar Mebes Bey merhabalar...
    Merhaba, Hakan hocam , dört gündür yazmayınca merak ettim. Neyse burdasınız. Biz bir arkadaş gurubu olduk . Selamlar ...

3. Eve misafir gelince internete giremedim teşekkür ediyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ouagadougou-BF
    Gönderi
    6
    Sayın çelik, mebes ve esma hocam PEGYO ile ilgili bir çalışmanız var mı elimde düşük maliyetli bulunmakta ve toplayarak devam etmek istiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by mertkrk Yazıyı Oku
    Hocam isfin ile iheva benzer yapısı var demissiniz bunu tam anlayamadim. Grafik vb. faktorleri mi kastettiniz ?
    Celik hocam iyi aksamlar. Mesajim geride kalmış tekrar sorayim dedim. Diger arkadaslarin da yorumunu bekliyorum

6. Celik hocam baska arkadaslarda önceleri Formet hakkinda sormuş fakat kimse cevap vermemis.
    Formet hakkında dusunceniz nedir

7.  Alıntı Originally Posted by mertkrk Yazıyı Oku
    Celik hocam iyi aksamlar. Mesajim geride kalmış tekrar sorayim dedim. Diger arkadaslarin da yorumunu bekliyorum
    ısfın bir üst kanala gecneye çalışacak önümüzdeki haftalarda pirimsiz ve ucuz hisse değerine ulaşacak
    ıheva 1.89 ve 1.92 üzerinde kapanışlar yapmalı aksi taktirde yataya devam eder

8.  Alıntı Originally Posted by Bamka55 Yazıyı Oku
    Celik hocam baska arkadaslarda önceleri Formet hakkinda sormuş fakat kimse cevap vermemis.
    Formet hakkında dusunceniz nedir
    formasyon hedefini tamamlamış hisselerden dinleniyor günlük diplerde şimdilik 4.67 ve 4.80 drenç gecildiği taktirde izlemeye alınır YTD

Sayfa 235/602 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •