Sayfa 340/602 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    polho beni uzun vadeci yaptı herhalde... bu şekilde düzeltmeye giderse hatırı sayılır bir miktar ek yapar 2 sene beklerim kağıtta artık... her olanda vardır bir hayır.
    Aynen . Inşallah ederi olan fiyatlara gelir . Şu anda ucuzun ucuzu...

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Aynen . Inşallah ederi olan fiyatlara gelir . Şu anda ucuzun ucuzu...
    Geçen yıl martta kağıda girenlerin çıkmasını bekler bir hali var sanki... Dikkat ediyorum bu kağıtla alakalı en çok onlar küfür kıyamet gidiyor... Kimse ettiği kardan memnun değil. :DDD Zarar da bekleyenler uslu uslu bekliyor, Karda olanlar ''neden daha fazla kar etmiyoruz?!!'' diye küfür-beddua gidiyor.. Çok ilginç bir memleketiz. Benim keyfime kalsa şu küfür edenlere inat bekletirim kağıdı.. Zaten dolar bazlı aylık grafiği bekletmeye müsait.. İşin matemetiği tutuyor yani bekletmeye... 4 lira altı zaman geçtikçe geçtikçe daha ucuz hale geliyor bu kağıtta... Tahtacının inadı kağıda yeni girenlere değil, martta girip bugün küfür edenlere bence...Buradan 30 dolar centlere bile sarksa benim için sürpriz olmaz..

3. Yine zor bir gün oldu yarın sabah akşam dow un ve yarınki future ların durumuna göre 1482 desteğinden bir tepki alıp 1499 ları görüp öğleden sonra 1482 desteğinide kıracağımızı tahmin ediyorum bunu viop ta stopları patlatmak için mutlaka yapacaklar bence 1473 den dönme ihtimalimiz yüksek yarın gün içinde 1470 altına iğne atmamız da muhtemeldir.1470 altında kalıcı olmaya başlarsak trend dönüşü gerçekleşir ama ihtimal vermiyorum.YTD...

4. Tebrikler bilgi iyidir korkmayın

5.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Yine zor bir gün oldu yarın sabah akşam dow un ve yarınki future ların durumuna göre 1482 desteğinden bir tepki alıp 1499 ları görüp öğleden sonra 1482 desteğinide kıracağımızı tahmin ediyorum bunu viop ta stopları patlatmak için mutlaka yapacaklar bence 1473 den dönme ihtimalimiz yüksek yarın gün içinde 1470 altına iğne atmamız da muhtemeldir.1470 altında kalıcı olmaya başlarsak trend dönüşü gerçekleşir ama ihtimal vermiyorum.YTD...
    Teşekkürler herşeyin hayırlısı nasipten ötesi yok.

6. İyi akşamlar, dinlediğim bazı programlarda hisselerin çoğu için çok pahalı olduğu söyleniyor. Sizin ucuz dediğiniz hisseler var mı? Defter değerini dikkate almalımıyız?

Çelikçomak hocam, mebes ve Esma hocam yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

7. çelik hocam sayenizde yine cimbomdan nadiplendik Allah razı olsun bugün de cok güzel durdu sizin verdiğiniz hedef için hareketi yaptımı yoksa yavas yavas güldurmeye devam edicek

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Iyi aksamlar,

Bir sey sormak isterdim dostlar. Biliyorum hisse onerisi vermek cok ta dogru olmaya bilir ama sizce simdi bir para kenara atip ve 3 - 5 yil sonra geri donup en azi paramin degeri korumus olup demek istersem hangi hisse ve ya hisseleri secmem daha mantikli? teknolojimi gidami holdinglermi ...?
    Canlar gider heyyyy

Sayfa 340/602 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •