Sayfa 362/602 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Günaydın.. Henüz çok erken ama endeksin yukarı aşağı hareketlerle 195 dolar civarını destek haline getirmesi gerekir... Ben de iyimser taraftayım... Hükümetin özellikle dış politikada sorunları çöze çöze gideceği bir yıl olacağını tahmin ediyorum. Yıl sonu beklentim 300-320 dolar... Özellikle yılın 2. yarısından itibaren yavaş yavaş ağır abilerin hareketleneceğini düşünüyorum.
    YTD.

2. Artı hissesi kottan çıkarılmış arkadaşlar hisse seçimlerinize dikkat edin paranıza yazık etmeyin .Yatırım yaparken araştırın.

3.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Günaydın.. Henüz çok erken ama endeksin yukarı aşağı hareketlerle 195 dolar civarını destek haline getirmesi gerekir... Ben de iyimser taraftayım... Hükümetin özellikle dış politikada sorunları çöze çöze gideceği bir yıl olacağını tahmin ediyorum. Yıl sonu beklentim 300-320 dolar... Özellikle yılın 2. yarısından itibaren yavaş yavaş ağır abilerin hareketleneceğini düşünüyorum.
    YTD.
    İnşallah kardeşim sağ olasın

4. Ostim elde kaldı hocam ne yapalim
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Trgyo ve gsdho ederini bulacaklar bu fiyatlar boş beleş fiyatlar
    trgyo 3.57 yükselen trend aşağı kırmış gibi görünsede tuzak olabilir izliyelim ihlal 1 tuzak
    gsdho ve usak bir şekilde bağları var artık her 2 sinide 3 üzeri bekliyorum ytd
    RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Cumleten selam.Endeks 1504 gördü DAX primli Dolar 7,30 altında .Umarım ABD borsalarıda artı açar.Seans sonrası KOZAL ın bilançosu gelecek.Biraz giriş yaptık.Yakın destek olarak 129.80 rakamaı takip ederim.GSRAY 3.10 destek yapmaya devam ederse buralardan dönüş yapabilir.MNDRS 3.40 desteği korudukça oda dönüş yapabilir.YTD.

6. Iyi aksamlar,

Bir sey sormak isterdim. Biliyorum hisse onerisi vermek cok ta dogru olmaya bilir ama sizce simdi bir para kenara atip ve 3 - 5 yil sonra geri donup en azi paramin degeri korumus olup demek istersem hangi hisse ve ya hisseleri secmem daha mantikli? teknolojimi gidami holdinglermi ...?
    Yoksa baska oneriniz varmi?
    Canlar gider heyyyy

7. Umarım herkesin keyfi yerindedir moraller yerine gelmiştir

8. Sayın Çelik, tebrik ederim sizi, yön konusunda çok kritik bir yerdeydi ve yine tam isabet 👍

Sayfa 362/602 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •