Sayfa 412/602 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Hukukta 4 ay önce söz verilen reform beklentisi gerçekleşmedikçe, aksine parti kapatma iddalarının dillendirilmesi, anayasa mahkemesi kararlarını hiçe sayma gibi hukuksuzluklar olmaya devam ettikçe yabancı kolay kolay gelmeyecektir.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Nokta atışı tespitler.Yabancı gelmeyi bırak payını giderek azaltıyor ve BOFA ÜNLÜ gibi kurumları ile resmen endekse ceza kesiyor.Yükselen her hissenin tahtasındalar kuruş için mal basıyor algoritmaları.Yeri geliyor endeks yükselmesin diye zararına mal basıyorlar.Kuşlu sitede ve diğer sosyal platformlarda bu aracı kurumlara küfür beddua hakaret gırla gidiyor.Bunlara yaptırım uygulanması yönünde yorumlar yapılıyor.Öyle bir şeye kalkışsın bakalım SPK endeksi 600 puana indirirler bunlar.Yabancı alımı olmadan endeksin yükselmesi imkansız ve sizinde saydığınız ve daha onlarcası sebeplerden yabancı alım yapmaz.Geçenlerde Çelik üstada da yazdım erken seçimin e si telaffuz edilsin ki ben buna imkan ve ihtimal vermiyorum yabancı deli gibi almaya başlayacak yoksa patinaj çekip duracağız ve ky speklerin ve bu kurumların elinde oyuncak olacak soyulup soğana çevrilecek zaten yeni girenlerin çoğu zararımı çıkarayım bir daha tövbe demeye çoktan başladılar.Yinede orta vadede olumluyum her şeye rağmen dünyadaki karşılığı olmayan nakit bolluğu ve tüketim çılgınlığı devam ettiği sürece ve sonunda sistem çökene kadar ki buna 5-6 yıl daha var gibi öngörüyorum borsalar rekorlar kırmaya devam edecek sonrası büyük buhran zaten.YTD...

2. Erken seçime 2022 bahar sonu yada sonbahar başı olacağına inanıyorum. Şimdi asıl mesele enflasyon ve işsizlik oranı aşağı çekmek. Tahminimce yeni
    Ekonomi yonetimi mayısta güzel bir ivme yakalayacak. O zaman 1800 giden ralli basliyabilir diye düşünüyorum.

3. Arkadaşlar çelik hocanın önerdiği kripto paralarla hangi uygulamadan işlem yapıyorsunuz bilgisi olan varmıdır şimdiden teşekkürler

4. Celik Hocanin yillik listesindeki SANKO bugun tavan yapti. Hisse 3-4 aydir cok baskilaniyordu. Hersene temettu veya bedelsiz veren bir firma. Mart ayinin sonuna dogru genel kurul var galiba beklenti devam edecek gibi duruyor.

5. 1 nisan tarihli pazar degişiklikleri ile ilgili bildirim geldi. Takibimde olan mndrs ana pazardan yıldız pazara geçiyor. Acaba hisseye etkisi olurmu ?

6. SANEL de bugün 2-3 defa tavanı bozmasina rağmen tavanla kapatti. Kap bildiriminde daha önceden 2,5 milyon olan borcu 8 milyona yükselmiş gösteriyor. Fakat bağımsız denetim raporunda olumlu görüş bildirilmiş. Çelik hocam yarınki fiyat hareketlerine etkisi olurmu pozisyonumuzu ona göre alalım. Ytd.

7. Selamlar çelik hocam, Esma hocam FLAP ın bedelli başvurusu bugün onaylanmış. Bu gelişme hissenin ilerleyen günlerdeki hareketine nasıl bir etkisi olur. Bilgi verebilir misiniz

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Bence yazmaya devam edin Esma Hanım.. Çelik Hoca müsait olunca yorumlarını ekliyor ve her gün en baştan yapılan yorumları okuyorum.
    Yorumlar kaybolmuyor...
    Bence de devam edin Esma Hn... Sayfayı düzenli şekilde takip eden benim gibi çok arkadaş var. Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederiz...

Sayfa 412/602 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •