Sayfa 58/93 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 742 madde; 457 - 464 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. Polemiklik bir durum yok, 7.5 milyon adedin satışı için başvurdu sahibi. Doğru hali bu.

2.  Alıntı Originally Posted by crycyrc Yazıyı Oku
    Polemiklik bir durum yok, 7.5 milyon adedin satışı için başvurdu sahibi. Doğru hali bu.
    Şirket, payların Borsa İstanbulda işlem görmeye başlamasından itibaren bir yıl süreyle nakit artırım yoluyla bedelli sermaye artırımı yapılmayacağını, dolaşımdaki pay miktarının artmasına yol açacak şekilde halka arza konu edilmeyeceğini;

Halka Arz Eden Pay Sahibi Mehmet Berat Battal, Şirket paylarının Borsa İstanbulda işlem görmeye başlamasından itibaren bir yıl süreyle elinde bulunduracağı Şirket paylarını halka arz fiyatının altındaki bir fiyattan borsada satmayacağını ve bu payların halka arz fiyatının altında borsada satılması sonucunu doğuracak şekilde herhangi bir işleme tabi tutmayacağını; taahhüt etmişlerdir.

3. Bahsekonu paylar şirket payları değil, bireysel paylar.

Yollanan KAP bildirimlerinin yorumsal bir durumu yok. MKK ya bireysel paylarını satabilmek için başvuru yaptılar. Cuma günü bir benzeri yapıldı. Ben 7.5 milyon tl’lik midir adet midir tartışmasını aydınlatmak istedim. Konuya dair bir “yorumum” yok.

4. Satış etkilemedi hisseyi ancak şahsım adına yeteri kadar kazandığım için tavandan çıktım kalanlara bol kazanç

5. Kağıt borsaya direkt spek olarak girdi

Çılgınlık devam ediyor.

6. Yarın bende tavandan vermeyi düşünüyorum elimdeki 74 lotu.

7. Kalsın geri döner 5 taban yapar
    Dnısı gibi yoluna devam eder

8. Sağlık bakanın açıklamasına bakarsanız aşı türkiyede şişelenecek bu işi yapacak tek firma var artık bundan sonra zor aldırır

Sayfa 58/93 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •