Sayfa 597/891 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. maliniza sahip cikin

2.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    maliniza sahip cikin
    Mali aldık avuç içine sıkı sıkı tutuyoruz, lakin gayrimenkul tavan 17 milyon lot tavanda alım bekliyor, holding nerdeyse kırmızı oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    maliniza sahip cikin
    Hus911'im malim yokki sarilayim sana sarılsam olurmi acaba mücait elimdekileri 1.09 tl fiyattan gasp edip çalmıştı Kasıma 2020 yılında.. çok yüklü zarar etmiştim bir daha cesaret edip ihlasların yanından bile geçemedim gerçi şimdide değişen bişey yok iştirakin birinde tuzağı kurup diğer iştirakle avını avlıyor iblis19..Mücovid19 acaba nerede sürekli ellerim arkamda şey olmamak arkamı sağlama almak için.. Serdar Yıldız,hayırlısı olsun ..Kolinmidir bari aman haaa sıkı sıkı tut elinden kayıp düşmesin..

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Anlatacak birşey yok, ben bişey demiyuurum siz herşeyi görüyuursunuz. hus zaten herşeyi anlattı bak göruyuursunuz.
    böğün senin günün oksijen'm hadi hayırlısı..

5.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    böğün senin günün oksijen'm hadi hayırlısı..
    Kac gundur hic konuşmuyordu, keyfi yerinde oksijenin ama diyim bak sende %1.32 kaparsan olmaz salinin gelisi pazartesiden olsun

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kac gundur hic konuşmuyordu, keyfi yerinde oksijenin ama diyim bak sende %1.32 kaparsan olmaz salinin gelisi pazartesiden olsun
    Salı mı benimdi sirenim? Tüh keşke bögün olsaydı. Öğleden sonra ikindi namazı vakıti bir hareket bekliyordum daa.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Salı mı benimdi sirenim? Tüh keşke bögün olsaydı. Öğleden sonra ikindi namazı vakıti bir hareket bekliyordum daa.
    Oksijenim canin sagolsun bugunde salida carsambada senin ols7m ovakit

8. Holdinge bak holdinge BIST 50 ye girecek iki gün sonra 75 kuruşta. Utanmıyor larda. Ayrıca gayrimenkul tavan bu bir kademe çıkamadı, demekki pekte kanal ist ile holdingin alakası yoktur. Burdan bu anlaşılıyor

Sayfa 597/891 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •