Sayfa 774/903 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi garantide durum farklı onun gavuru girdi diye bankalara girmiştim ben de ama iblis bi anda malı boca etti ha sattı mı dersen ilginç şekilde satamadı da keriz. Hacimler ortada Kasım aralık alirken gerdire gerdire çize çize aldı şimdi satmaya kalkınca alıcı yok.

Adamın 10 milyar dolar parası var ama gerizekalı.

10 milyar parası olan adam gerizekali değildir dediğini duyar gibiyim, o zaman da yaptığı ile gösterdiği farklı olabilir. Finansal piyasalar çok derinlikli opsiyon varant türev vs vs tüm bacakları bilmeden yorum yapmak zor.

Ben bu ülkede yaşamaya devam ediyorsam bankasını da holdingini de alirim abi, bu fiyatlara haydi haydi alırım. En kötü zaman kaybederiz bu fiyatlardan.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yahu senin elinde garantiye iki taban çektirecek gücün olsa asıl parayı spotdan mı türevden mi vurursun.10 milyar doları olan hep kazanır ,hep kazanır ,hiç kaybetmez emin ol.O ne yapıyorsa onu takip etmek lazım.Maalesef bu ara fiyata bakmadan çıkmak istiyor,o nedenle kağıtlardan bağımsız olarak borsadan korkuyorum.Dohol bana çok kazandırdı,buna para sokarım, en çok helalleşiriz,ama alacağım risk o kadardır,kazandığımdan fazlasını koymam bu kez.

Bankalara gelince hiç bir fiyatdan tek kuruşluk banka kağıdı almam.Bence hepsi batık,karları falan tamamen düzmece,kağıt üstünde karlar onlar.

3. Bende aynı sebeplerden banka hisseleri ile kesinlikle ilgilenmiyorum.

4. Galata wind den hala haber yok

5. 5 Martta spk ya başvurmuşlardı halka arz için, 1 aydan fazla zaman geçti, eli kulagindadir, haber gelsin hisse için çok iyi olacagina inanıyorum, ayrıca ceo geçen sene yatırım bankası ile ilgili 2021 ilk çeyreğinde faaliyete gecer demişti, ilk çeyrek bitti, 2 önemli haber bekliyoruz galata wind halka arzı ve yatırım bankası haberi, umarım herşey çok güzel olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Hayırlı uğurlu olsun kağıdın makus talihi değişti artık soluğu 15 te alır kanaatimce

7. Tüm dohol müdavimlerine hayırlı olsun.
    Paradigmal bir değişim olduğu net şekilde görülüyor.
    Uzun süre bekletti, yıldırdı, bezdirdi, nefret ettirdi.
    Sebepler beklenen, arzulanan sonuca götürür inşallah...
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

Sayfa 774/903 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •