Sayfa 591/602 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. hocam siz bence serap hanıma takılmayın uzun zamandır topigi ve sizi takip ediyorum ve bereket versin kazanıyoruz kimseye zorla hisse alırılmadı borsa sans nasip işi emek veriyorsunuz karşılıksız birde sitem ne ala suan genel bi düşüş var beklemek mantıklı olan kanaatice bu arada beyaz filo 8.40 degdi 8.75 kapadı döndü diyebilirmiyiz müsait olunca konfurt gıdaya bakabilirmisiniz emegınız için cok tesekkür ederim..

2. Selam hocam Cimbom da beklenen yükseliş baslarmi?

3.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Selam hocam Cimbom da beklenen yükseliş baslarmi?
    bu haftada yenerse başlıyacak sezonu 3 mactır hiç etti resmen

4.  Alıntı Originally Posted by aziz demirci Yazıyı Oku
    hocam siz bence serap hanıma takılmayın uzun zamandır topigi ve sizi takip ediyorum ve bereket versin kazanıyoruz kimseye zorla hisse alırılmadı borsa sans nasip işi emek veriyorsunuz karşılıksız birde sitem ne ala suan genel bi düşüş var beklemek mantıklı olan kanaatice bu arada beyaz filo 8.40 degdi 8.75 kapadı döndü diyebilirmiyiz müsait olunca konfurt gıdaya bakabilirmisiniz emegınız için cok tesekkür ederim..
    filoyu 1.2 gün izlemek lazım destekten dönecekmi aşağı yönlü kıracakmı

5.  Alıntı Originally Posted by tbm Yazıyı Oku
    Hocam siz satış yaptınız diye borsa düştü deniliyor) ya da denirse şaşırmayın )

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yok bee gırtlağa kadar maldayım camur at izi kalsın mantığı serap ın düşüncesi

6. yarın sistem ccola ve avısa veriyor YTD

7. Iyi geceler bereketli sahurlar cümleten

8. Hayırlı sahurlar diliyorum sn .celik comak yanlış hatırlamıyorsam listede özgyo vardı tepkisiz ve parasütsüz düşüşe devam ediyor ne olacak bu özgyo nün hali.Tesekküler.

Sayfa 591/602 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •