Onemli Gunler Banner
Sayfa 593/602 İlkİlk ... 93493543583591592593594595 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Endexs baktığım zaman nereden döner haftalık bazda değerlendireyim haftalık ilk destek veya dip 1326 kırılırsa en altta 1258 pik yapacağımız en son yer yukarda ilk bahar 1422 geçilmesi yaz için 1490 üstü ytd iyi geceler

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Endexs baktığım zaman nereden döner haftalık bazda değerlendireyim haftalık ilk destek veya dip 1326 kırılırsa en altta 1258 pik yapacağımız en son yer yukarda ilk bahar 1422 geçilmesi yaz için 1490 üstü ytd iyi geceler
    Teşekkürler üstad değerlendirme için
    Serap hnm çelik hoca kimseye zorla hisse aldırmadı kimseden de bu kağıtlar kazandirirken komisyon istemedi burda tamamen özgür irade var. Bu forumu uzun zamandır takip ediyorum çelik hoca bu piyasadaki en iyi niyetli insanlardan biridir. Emeğinize sağlık üzmeyin kendinizi çelik hocam

3. Benim topigin sahibine bir kinim yok onun gorev verdigi biri kadin digerlerleri erkek olan kisiler yayla ,mndrs ,katmr gibi hisseleri cok ovduler yok su kadar yukselecek falan diye surekli yazilar yazdilar. Ben kendime kiziyorum zaten neden o hic tanimadigim kisilerden etkilendim diye celik hocaya kotu bir lafim yok benim.

4. Bundan sonra etkilenmem tabi ama is isten gecti param eridi bana pahali bir ders oldu.

5. Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Endexs baktığım zaman nereden döner haftalık bazda değerlendireyim haftalık ilk destek veya dip 1326 kırılırsa en altta 1258 pik yapacağımız en son yer yukarda ilk bahar 1422 geçilmesi yaz için 1490 üstü ytd iyi geceler
    RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kimse kimseye suç atmasın bence sonuçtan ziyade sebeplere odaklanalim bu düşüşün sebebi nedir bu düşüş öncesi belirti oldu da biz mi gözden kaçırdık nereye kadar düşer
    Ben birde kredili işlem yaptım. Sn. Çelik çomak'in dediği gibi nasipsiz dayak bile yenmiyor burada nasibimiz yokmuş aldığım hisseler 1200den 1600 e çıkan endeks te oynamadı şu an taban taban gidiyor. Kimse kimseye kârdan pay vermiyor zararda olduğu zaman ağlama duvarina dönüyor buralar.
    Yaptığınız işlemlerden dolayı suçlayacak birilerini arıyorsanız borsada işlem yapmayınız buda kendimce yatırım tavsiyesidir.

serap hanım tam anlaşılamadı sanırım..serap hanıma kısmen katılıyor,çelik beyi takdir ediyorum.herkese iyi akşamlar..

8. Hocam size mesaj attim ozelden bakar misiniz tele gram grubu icin
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ozgyo aşırı satış yedi 1.50 civarlarından hızlı toparlanmalı grafikte bozulma oluştu bütün hisseler gibi sabırla bekleyelim

Sayfa 593/602 İlkİlk ... 93493543583591592593594595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •