Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Erkan Öz kripto para borsası Thodex iflas edince onlarla ilişkim yok yazmış. Ulan sen pazarladın bunu millete dallama Erkan Öz. Tam bir ******ça hareket!

https://twitter.com/_ErkanOz/status/...343965697?s=20

2. IDH iki günde %10 düştü.
    İyiki zamanında kaçmışız.😕

3.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    TPF TACİRLER BORÇLANMA ARAÇLARI FONU nu bir inceleyin derim.2 ay önce yeniden izahnamesi değişti.
    Geçen ay anaparamın %30 ile TPF aldım.Keşke biraz daha fazla alsaymışım.Son bir ayda sermaye piyasalarındaki volatiliteye rağmen yaklaşık %4 getirisi var.Risk seviyesine göre bence muazzam bir getiri.Sanırım gözlerden kaçtı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Hsyf larda kıyım var , en başarılı fonlardan nnf;

21 Nisan Çarşamba günü, kesin olmayan getiri oranımız:

NNF -3,13%
    Bist100 -2,55%

5.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Geçen ay anaparamın %30 ile TPF aldım.Keşke biraz daha fazla alsaymışım.Son bir ayda sermaye piyasalarındaki volatiliteye rağmen yaklaşık %4 getirisi var.Risk seviyesine göre bence muazzam bir getiri.Sanırım gözlerden kaçtı.

Risk seviyesi 6 bu fonun.

6.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Risk seviyesi 6 bu fonun.
    İzahnameyi okudum doğru söylüyorsunuz.Risk seviyesi 6 olmasına rağmen kamu dış borçlanma araçları, döviz, viop, türev işlemler,hisse senedi gibi riskli yatırımların portföydeki ağırlığı %5-6 yı geçmiyor. Bu nedenle risk seviyesi 6 diyemem.Vurgulamak istediğim şuan için %80’e yakın devlet tahvili ve finansman bonosu taşıyan bir fon için aylık %4 getiri bence muazzam.Ayrıca mb başkanının görevden alınmasıyla tahvil faizlerinin bir günde %14 lerden %19 lara gittiği bir dönemde bu getiri benim için yeterli.

7.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    İzahnameyi okudum doğru söylüyorsunuz.Risk seviyesi 6 olmasına rağmen kamu dış borçlanma araçları, döviz, viop, türev işlemler,hisse senedi gibi riskli yatırımların portföydeki ağırlığı %5-6 yı geçmiyor. Bu nedenle risk seviyesi 6 diyemem.Vurgulamak istediğim şuan için %80’e yakın devlet tahvili ve finansman bonosu taşıyan bir fon için aylık %4 getiri bence muazzam.Ayrıca mb başkanının görevden alınmasıyla tahvil faizlerinin bir günde %14 lerden %19 lara gittiği bir dönemde bu getiri benim için yeterli.

O getiri farkı türevle oluyor, işler ters gittiği anda eksi yazması da şaşırtmaz beni.

Geçmiş grafiklerine bakarsanız başına ne işlerin geldiği anlaşılıyor.

Bu fona girişte dikkatli olmak lazım, riski az değil.

8.  Alıntı Originally Posted by rasit Yazıyı Oku
    IDH iki günde %10 düştü.
    İyiki zamanında kaçmışız.��
    Şimdi tam almalik mı diye şeytan dürtüyor

Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz