Sayfa 485/555 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Sn.berkshire nick ve trade tarzınız birbirine uymamış. Warren olsa bu hisseyi almış bu beklentilerle taşıyor olsa ortak sattı o oldu bu oldu diye satar miydi sizce?

Amacım sizi üzmek değil ben de 13 yıllık borsaciyim bunları çok yaşadım artık çok daha sakinim sallamıyorum kolay kolay düşüş çıkışta etkilenmiyorum sizin yaşınızı tecrübenizi bilemem ama borsada kazanç için biraz kör sağır olmak gerekiyor naçizane, ve asla üzülmeyin kesinlikle fırsatlar bitmez yeter ki sermayeyi kaybetmeyin. Hırsla panikle tekrar işlem yapmadan, bu trade de ne yanlış gitti iyice düşünmenizi tavsiye ederim.

Bakmayın böyle konustugukuza geçen ben de viop da iyi bir para batırdım bu işlerde kar zarar kardeş önemli olan ders alıp devam edebilmek vesselam.

Bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Bu kara quagr arz geliri dahil değilmiş haklıymışsınız. Bu durumda quagr arzından ve sıradaki diğer arzdan 20 milyon lira civarı kazansa sıradaki çeyrek kar 50 milyon liraya da yaklaşabilir. Beni tahtadan düşüren speke hakkımı helal etmiyorum aldı malımızı elimizden. Neyse taşıyan arkadaşlara bol kazançlar. Bana nasip değilmiş.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aynen
     Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Nnf boşuna almıyor diyorduk, haklı çıktık..
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissenin hak ettiği bu işte. 8 liradan malı çakan yöneticiler kutlama yapabilir. Şirketinizin hisse itibarını bu hale getirdiniz

Kripto borsalara düzenleme için aracı kurumlar çalışma grubu oluşturdu

https://www.bloomberght.com/kripto-b...sturdu-2279215

5. Elektrik şu kadar gelmiş, her gün et yemisler, taksiye binmisler dolmus kullanmamışlar diyen bilmişler bu bilancoyu es gecmis anlasilan. Sesleri cikmadi.

6. Akşam gelen beklenti ötesi bilançoya rağmen bugün hiç tepki vermemesi info gibi aracı kurumlar için asıl önemli olanın işlem hacimleri olduğunu düşündürttü bana. Yani hacimler düzelmedikçe tek seferlik karların bir önemi yok. Hatta faiz gelirleride hacimlerle doğru orantılı olduğu için hacimler artmadıkca gelecek çeyreklerde aynı kara ulaşmak biraz zor olacak gibi görünüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Akşam gelen beklenti ötesi bilançoya rağmen bugün hiç tepki vermemesi info gibi aracı kurumlar için asıl önemli olanın işlem hacimleri olduğunu düşündürttü bana. Yani hacimler düzelmedikçe tek seferlik karların bir önemi yok. Hatta faiz gelirleride hacimlerle doğru orantılı olduğu için hacimler artmadıkca gelecek çeyreklerde aynı kara ulaşmak biraz zor olacak gibi görünüyor.
    Bu bilançoda hiç halka arz geliri yoktu, sadece 2. çeyrekte bile 20 milyon liraya yakın halka arz geliri eklenecek.
    Ve bu yıl sanırım 7 tane halka arz yapması bekleniyor info'nun.
    Yani hacimler böyle devam etse bile halka arzlarla beraber inanılmaz bir kar artışı yaşanacak. Bu fiyatlarla gelecek çeyrek FK 4'lere iner. Bu kadar agresif büyüyen bir firmayı kimse 4-5 FKlarda tutamaz.

Günlük,haftalık, kısa vadeli hareketler her zaman yanıltıcıdır, çok takılmayın bence.

8.  Alıntı Originally Posted by falsenine Yazıyı Oku
    Bu bilançoda hiç halka arz geliri yoktu, sadece 2. çeyrekte bile 20 milyon liraya yakın halka arz geliri eklenecek.
    Ve bu yıl sanırım 7 tane halka arz yapması bekleniyor info'nun.
    Yani hacimler böyle devam etse bile halka arzlarla beraber inanılmaz bir kar artışı yaşanacak. Bu fiyatlarla gelecek çeyrek FK 4'lere iner. Bu kadar agresif büyüyen bir firmayı kimse 4-5 FKlarda tutamaz.

Günlük,haftalık, kısa vadeli hareketler her zaman yanıltıcıdır, çok takılmayın bence.
    Biliyorum ama faiz gelirleri müthiş artmış ilk çeyrekte. 2 çeyrekte bunun sürdürülmesi zor gibi. Hacimlerde de %35-40 düşüşler var.

2.ceyrek icin faiz ve komisyondan oluşacak açığı muhtemelen halka arz komisyonlari kapatacak ve hemen hemen aynı kari yakalayabilecek. Ancak sonraki ceyrekler için aynı şeyleri soylemek için şimdilik erken.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 485/555 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •