Onemli Gunler Banner
Sayfa 256/563 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Trt deki habere göre, Çin aşısı Sinovac içinde Türkiye'de üretim lisansı verildi. Rus aşısı, Çin aşısı umarım bunlardan birinin lisansını almayı başarabilir.
    Rus aşısını üretecek firma zaten belli. Ayrıca aşı mutfakta üretilebilen bir şey değil. Altyapısı var mı araştırdınız mı aşı üretimi için böyle bir ihtimal üzerinde duruyorsunuz?

2. Sn. Metacore öncelikle haklısınız böyle bir araştırmam yok, yanlızca hayvan aşısı üretimi yaptıklarını biliyorum. Her şeyi biraz geç paylaşma huyları varda o nedenle bizimkisi bir umut.

bunlar sinovac asinin bir yerinde olsa idi coktan duyulurdu.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Sn. Metacore öncelikle haklısınız böyle bir araştırmam yok, yanlızca MUTFAKTA hayvan aşısı üretimi yaptıklarını biliyorum. Her şeyi biraz geç paylaşma huyları varda o nedenle bizimkisi bir umut.
    Yazmış olduğunuz yazıyı dikkatli okuyunca biraz aşağılama hissettim, o nedenle MUTFAKTA yı büyük harflerle yazıp ekleyerek yeniden cevaplamak istedim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bunlar sinovac asinin bir yerinde olsa idi coktan duyulurdu.

Teşekkürler Sn Hayek. Bu arada tüm hissedarların Bayramını kutlarım.

herkesin bayramini kutluyorum

bugun itibariyle rtalb'nin piyasa degeri : 904 milyon TL , bizim portfoyumuzdeki rtalb payi kabataslak 225 milyon TL yapiyor.

isin ilginc tarafi : biz 300 miyon - 90 milyon (cash) = 210 milyona islem goruyoruz.

sadece rtalb payi 226 milyon biz 210 milyon ??! yahu bu ne sacmasalak bir hikaye

su an minimum 4 lira seviyesinde islem goruyor olmamiz gerekiyor, bu da minimum diyorum. fk zaten 3,5 seviyesine kadar inmis durumda.

ilginc ve tenzilatli gunleri uzattilar ama onumuzdeki 10-15 gun icinde haber akisinin hizlanacagini ve en azindan ilk etapta 3 bandina dogru bir hareket olabilecegi dusuncesindeyim. yani 3'ler falan cok abuk subuk rakamlar ama yine de bir yerden baslanilmasi lazim

Sayfa 256/563 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •