Onemli Gunler Banner
Sayfa 618/752 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Hocam aşağıda kaça kadar düşebilir? 25 leri görme ihtimali var mı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 29 ve 27 TL için para hazırladım.
    31.50'den bir kademe aldım.
    25TL dip diyorum. Ama oraya gelmez sanmam.
    Eğer oraya gelirse arabamı satarım 400.000 TL eder.
    Oradan da alırım.
    Ben bilançonun iyi geleceğini düşünüyorum.

Hissede bir ekip var. Çok bariz operasyon yapıyor.
    Alan satan da kendileri.
    Satarak düşürüyor.
    Bu esnada kendileri topluyor.

Bu ekibe ne SPK ne KY birşey yapamaz.
    Ancak cumhurbaşkanlığı yapar.

2. Kendinizi yıpratmayın boşuna 10 sene önce almıştık baya yüklü bir şekilde bekliyorum elimde 50.000 lot 3 küsür maliyet ile 2023 e kadar da bekleyeceğim bundaki potansiyel zamanının ASELSANın da bile olmadı fark eden fark eder yazık etmeyin sürekli bakıpta kendinizi yıpratmayın bu ülkenin en değerli şirketi olmaya aday bu sene vereceği temettü ile tekrar alım yapacağım togg projesi gerçekleşince Türkiye’nin en büyük şirketi olacak

3.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    togg projesi gerçekleşince Türkiye’nin en büyük şirketi olacak
    Hocam togg projesinden hiç umudum yok. Burada ki sorun marka sorunu millet Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes için yanıp tutuşurken kimse yerli arabaya para vermez. Atar tutar şöyle böyle diye ama parayı da Almana basar.

Şu olur bu proje sayesinde pildi, şarj istasyonu, elektrik elektronik aksam konusunda ciddi atılımlar olur.
    Bunda da aslan payını Vestelin alma şansı çok büyük. Bu rüzgar yakalanırsa Vestelin nereye gelebileceğini tahmin bile edemeyiz.

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    togg projesi gerçekleşince Türkiye’nin en büyük şirketi olacak
    Hocam togg projesinden hiç umudum yok. Burada ki sorun marka sorunu millet Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes için yanıp tutuşurken kimse yerli arabaya para vermez. Atar tutar şöyle böyle diye ama parayı da Almana basar.

Şu olur bu proje sayesinde pildi, şarj istasyonu, elektrik elektronik aksam konusunda ciddi atılımlar olur.
    Bunda da aslan payını Vestelin alma şansı çok büyük. Bu rüzgar yakalanırsa Vestelin nereye gelebileceğini tahmin bile edemeyiz.

5. Benim de TOGG projesinden hiç umudum yok.
    Ancak gerçekleşirse de otomobillerin gayet güzel olduğunu ve rağbet göreceğini düşünüyorum.

Hisseye gelince de 31.XX'den ilk kadememi yaptım. Yaklaşık 39000 lot.
    İnanmayana ekran görüntüsü de atarım. Bizde yalan yok ;)
    28 ve 26 TL için de para bıraktım.
    Eğer bu hisse Nazif'in değil de Koç'un olsaydı şu an 41 TL fiyatı ile 40TL desteğine yaklaştı diye konuşuyor olurduk.
    ARCLK'te hissemiz çok ucuzladı diye geri alım yaptığı fiyat 31TL, bizimkisi ise 31TL'den hisse satıyor.
    Hoş, özel emirle satıldığı için kime satıldığı vs belli olmadığından ben hala inanmıyorum. Cep to cep olayı diyorum.
    Hissem çok ucuzladı diyip geri alım yapan ARCLK'in PD/DD'i şu VESTL'in üstünde.
    Her zaman söylemişimdir Koç grubu adamdır.

Türkiye ye yeni giriş yapan MG markalı elektrikli arabadan kat ve kat güzel togg

7. 30.00 TL için ikinci kadememiz hazır.
    Gelirse gelir. Gelmezse de beklerim sorun değil.

Bu arada bu sabah açılışta da gördüğüm üzere bu hissede manipülasyon yok diyenin anlını karışlarım.
    Bu hissede son üç iş gününden bu yana fetöcü bir grup tarafından ağır manipülasyon yapılmaktadır.

8. Hisse 32TL olunca damlayan grafikçiler nerede?
    Şşşş çaktırmayın, hisse tekrar 32-33 TL sınırına yaklaşsın onlar yine foruma damlarlar.
    Bu arada 30.00 TL için ikinci kademe amacıyla bekliyoruz.
    Görünen, tahtada malum grup tarafından kendi kendine alım satımlar yapılmakta.
    Yani ortada ne ky var ne de yabancı yatırımcı.
    Sadece malum grup kendi kendine 500-600 lotlar ile alım satım yapılıyor.
    Aslında temettü öncesi yukarıdan mal çakarlar diyordum ama bunlar hisseyi iyice ucuzlatma derdindeler.
    Bakalım ne olacak.

Sayfa 618/752 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •