Onemli Gunler Banner
Sayfa 834/1006 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-4

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Baris hocam saklamayin lutfen sizsiniz iste
    Hayır ben Steinway & Sons'un
    Sons'larından biriyim.
    Rahmetli büyük dedem şu gözlüklü olan.
    Henry Engelhard Steinway
    https://en.wikipedia.org/wiki/Henry_E._Steinway

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Odabasi eggub basliginda biri demiski webster sen ugursuz geldin senin yuzunden kagit yurumuyor
    Demekki seni tanisa biste kusecek
    Yapma be webster ben latife etmiştim. Ama siz herhalde baya baya etkilenmişsiniz. Üzdüysem sizi özür dilerim.

3. cümleten hayırlı akşamlar forum sakinleri sn webster üstad sene birinci ayda 70k sermaye ile borsaya tekrar girdim dün itibarı ile net 84 k nakit var hiç hisse yok yıl başına kadar enflasyona göre sizce ne kadar prim yapmalıyım ki eflasyon kaybı olmasın şu anda sermayeye göre net%20 kar var 5 ayda süre var sene sonuna kadar cevabınız için şimdiden tesekkürler sayğılar

Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Yapma be webster ben latife etmiştim. Ama siz herhalde baya baya etkilenmişsiniz. Üzdüysem sizi özür dilerim.
    Estagfurullah ustad
    Bende latife etmistim
    Odabasi diye bir arkadasimiz var
    Asil gudubet odur
    En son coin e girdi
    Elon musk bile kaldiramadi

Alıntı Originally Posted by Kaan07 Yazıyı Oku
    cümleten hayırlı akşamlar forum sakinleri sn webster üstad sene birinci ayda 70k sermaye ile borsaya tekrar girdim dün itibarı ile net 84 k nakit var hiç hisse yok yıl başına kadar enflasyona göre sizce ne kadar prim yapmalıyım ki eflasyon kaybı olmasın şu anda sermayeye göre net%20 kar var 5 ayda süre var sene sonuna kadar cevabınız için şimdiden tesekkürler sayğılar
    Bana gercek enflasyonu soyleyin ben de size sorunuzun cevabini vereyim
    Bana gore sene sonuna enaz 140 k ile girerseniz ana paranizi korumus olursunuz
    Syg

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Estagfurullah ustad
    Bende latife etmistim
    Odabasi diye bir arkadasimiz var
    Asil gudubet odur
    En son coin e girdi
    Elon musk bile kaldiramadi
    Yahu üstad alem adamsın.Çok güldüm 😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by Kaan07 Yazıyı Oku
    cümleten hayırlı akşamlar forum sakinleri sn webster üstad sene birinci ayda 70k sermaye ile borsaya tekrar girdim dün itibarı ile net 84 k nakit var hiç hisse yok yıl başına kadar enflasyona göre sizce ne kadar prim yapmalıyım ki eflasyon kaybı olmasın şu anda sermayeye göre net%20 kar var 5 ayda süre var sene sonuna kadar cevabınız için şimdiden tesekkürler sayğılar
    Merhaba, Dostum çok iyi performans göstermişsiniz, Borsacı Benim diyen hiç kimsenin başaramayacağı bir başarı elde etmiş, %20 kazanç sağlamışsınız, bugüne kadar ne yaptıysanız aynısını yapmaya devam edin.
    Peki efendim bu %20'yi nasıl sağladınız, bizlerede anlatıp öğretip feyz verebilirmisiniz?

Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Yahu üstad alem adamsın.Çok güldüm 😂😂
    Nesemis daim olsun ustadim

Sayfa 834/1006 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •