Sayfa 518/555 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    2020 de öyle pohpohlandı anlatamam.
    Pandemide şöyle büyüdü böyle büyüdü dendi.
    Bu sene bundan 15/20 gün öncesine kadar defalarca aramama rağmen hiç bir şekilde net bir cevap alamadım
    bir türlü yatırım uzmanlarına ulaşamadım.
    Hesap açmak vb işler için yatırım uzmanlarını hemen veriyorlar telefona.
    Bizim derdimiz hesap açmak değil zaten .
    Info müşterisi'yim sırf bunların hisse ye sahip çıkmamasından dolayı.
    Hem kendi hesabımı boşalttım hem etrafımdaki diğer dostlarıma da yön verdim.
    Hisse aldığım fiyata geldiğinde bir saniye bile tereddüt etmeyip satacağım ve bir daha yolundan bile geçmem.
    Hisse geri alımı yapıyorya.
    Daha çok en düşük fiyattan alım yapıyorlar.
    Ben aradığımda bana da Yatırımcı ilişkileri uzmanımız şu an toplantıda dediler; Hayır kabul etmiyorum ben bir şey olsa görüşmek istiyorum diye direttim. Toplantıdaki arkadaş anında telefonun başına geldi.

Yani alavere dalavere; Bir de gergin arkadaş. Sanki babalarının hayrına bilgi veriyorlar.

Geri alımı da en düşük fiyattan alıyorlar. Bunlar bu işin çakalı arkadaşlar. Ky yi ayakta yerler.

Bu da bize ders olsun. Yönetim kurulunda soyada Gökalp olan bütün şirketleri ederiz bundan sonra olur biter.

Yaşar Yıldırım ve Yunus beyfendi de; Hedef girişim ve infodaki olaylardan sonra . Bu camia da güvenilirliklerini yitirmiştirler..

Ky kışı atlatır ama yediği ayazı unutmaz.

2. Yaşar yıldırım info yöneticisi mi adam ne yapsın? siz inanıp almışsınız adam da inanıp almış. Kendi yaptığınız pozisyonu da adam fonla yapmış ne var bunda? O zaman size de kimse güvenmesin. Ülkenin en iyi fonunu bir pozisyon için harcamayın.

"adamda inanip almis" ifadesi ile iyiniyetinizi cok fazla zorlamissiniz sn. berkshire hathaway

Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Yaşar yıldırım info yöneticisi mi adam ne yapsın? siz inanıp almışsınız adam da inanıp almış. Kendi yaptığınız pozisyonu da adam fonla yapmış ne var bunda? O zaman size de kimse güvenmesin. Ülkenin en iyi fonunu bir pozisyon için harcamayın.

4. Yaa dostum kızıyordun bana , sende anlamışsın bunları 👏👏 , bu aracı kurumlar ile ilgili çok daha sert bir düzenleme yapılması lazım bu böyle olmaz info işi gücü bıraktı kendi hissesinde tahtasında manipülatörlük yapıyor , ortaklarının 8 den sattığı hisseleri tekrar 3,5 den ortaklarının cebine koyma derdinde ,

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Yaa dostum kızıyordun bana , sende anlamışsın bunları 👏👏 , bu aracı kurumlar ile ilgili çok daha sert bir düzenleme yapılması lazım bu böyle olmaz info işi gücü bıraktı kendi hissesinde tahtasında manipülatörlük yapıyor , ortaklarının 8 den sattığı hisseleri tekrar 3,5 den ortaklarının cebine koyma derdinde ,
    Btssatım dostum sana bu

6.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Yaşar yıldırım info yöneticisi mi adam ne yapsın? siz inanıp almışsınız adam da inanıp almış. Kendi yaptığınız pozisyonu da adam fonla yapmış ne var bunda? O zaman size de kimse güvenmesin. Ülkenin en iyi fonunu bir pozisyon için harcamayın.
    Yaşar yıldırımın fonu infonun değil ama grubun , ve bu yaşar yıldırım bu kadar info hissesini kendi rızası ile mi fona aldı sanıyorsunuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Beyfendi ben fon almam ancak bu işten anlamayıp coinlerde harcanmasın diye bir kaç dostuma nnf aldırdım. Nnf, hedef, info ilişkileri sıkıntılı diye düşünüyorum ve bunu azımsanamayacak kadar insan düşünüyor.

Bir yıl civarı infoya girdim çıktım totalde gerçekten çok ciddi paralar kazandım. Aleni bilanço mühendisliğini söylemek için; illa zarar mı etmiş olmamız gerekiyor.

Yahu iğrenç bilanço sonra sözde geri alım ( en dipten alıyorlar) tahtayı tutmak için almıyorlar. Tahtacı gibi davranıyorlar. Napalım susalım mı? Tek kalemde satar çıkarım cari zararım gerçekten kazandığım yanında yüzde on gibi; ama ben bu şirketin ORTAĞIYIM böyle grift ilişkilerden tiksiniyorum ve bunu ifade ediyorum. Mesele budur.

8. Forumlarda isyan etmekle bu kurumlar düzelmez.Piyasanın işleyişi böyle denetleyen kurumlar yaptırım uygulamadığı için bu tarz oyunlar her zaman oldu yine olacak.2020 son çeyrek bilançoda yine bu tarz hareketler olmuştu ama kurum en azından yalanda olsa büyümek için yapılan hamleler diyerek toparlamıştı.Artık yalan söyleme ihtiyacıda duymuyor küçük yatırımcı bunuda unutur diyerek susuyor.Uzak durulması gereken bir firma kendi çalıp kendi oynuyor.Buradan 10 kat yukarıda gidebilir ama şuanki duruma bakılırsa yeni bir bedelli yapabilmek için karı aşağı çekiyorlar gibi görünüyor.Alıştılar bir kere kolay paraya.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 518/555 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •