Sayfa 121/612 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 961 - 968 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Kartal, sen elmalar la armutları aynı sepete koyarak hesapyapıyorsun .Eregli 3.5 milyon %48 yakın halka acikligi , altı aylık kari neredeyse halka açıklığı kadar. Ürettiği ürün yurt dışında ıhraç oluyor,döviz girdisi sağlıyor. Bistin ilk on şirketi arasında.kesinlikle polho ile kıyas kabul edilemez şirket.Ben daha öncede söylemiştim. Borsada mış muş ile yatırım yapılmaz diye. Adam demiş uzun vade diye. Uzun vadede sınır yok,yaparlar inşallah .ytd
    Bende dedigim gibi kimse burda kısa zamanda para kazanamaz bütün projeler2023 sonrasinda uzun vade dedikleri için diyorum 2.50 altina beklentim de bu yüzdendi olursa toplarim diye nasip artık gelirse yolumuz uzun allah bize saglik versin gerisi hikaye.

2. Bu kağıt ile ilgili, sermaye, lot miktarı, piyasa değeri, özvarlık, brüt kar, teknik, grafik, destek direnç vss borsada hangi tabir varsa hiçbiri işlemiyor.
    Bu pokhoda esas olan tek şey patronun isteği, başka birşey yok

3.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Bu kağıt ile ilgili, sermaye, lot miktarı, piyasa değeri, özvarlık, brüt kar, teknik, grafik, destek direnç vss borsada hangi tabir varsa hiçbiri işlemiyor.
    Bu pokhoda esas olan tek şey patronun isteği, başka birşey yok
    yüzde yüz katılıyorum tamamen aynı fikirdeyim

4. Al gülüm ver gülüm dün alanda bugun satiyo dün satanda bugun alıyo bulmuşlar tezgahı oynuyorlar hissede yabanci yok haberiniz olsun kimse var demesin yabanci böyle hissede haftanin 5 günu alsat yapmaz %4.60 oranı var

5. 3 defa faiz indirecez diyerek dolari yükselten merkezin 23 eylülde indirdigi faizi görcez doların hareketini görecez asıl bistin nasıl inecegınimi görecez doların yukarı hareketinde burası dönüm noktasi olcak faiz inerse dolarin ne olcagini tahmin etmek zor.

Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    3 defa faiz indirecez diyerek dolari yükselten merkezin 23 eylülde indirdigi faizi görcez doların hareketini görecez asıl bistin nasıl inecegınimi görecez doların yukarı hareketinde burası dönüm noktasi olcak faiz inerse dolarin ne olcagini tahmin etmek zor.
    Kartal ortak şahsi düşüncem yüksek faiz risk iştahını engelliyor. 3 yıldır full hissede hatta yuzde 10 da kredili hisse taşirken son 8 aydır yuzde 80 likit fon ile mevcut faiz ortamından nemalanarak devam ediyorum.Bu faizler ile yatırım cezbedici degil.( 3 kuruş para ile coin ve çöp hisseler alarak yatırım yapanları kıstas almıyorum.)
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

7.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Kartal ortak şahsi düşüncem yüksek faiz risk iştahını engelliyor. 3 yıldır full hissede hatta yuzde 10 da kredili hisse taşirken son 8 aydır yuzde 80 likit fon ile mevcut faiz ortamından nemalanarak devam ediyorum.Bu faizler ile yatırım cezbedici degil.( 3 kuruş para ile coin ve çöp hisseler alarak yatırım yapanları kıstas almıyorum.)
    Diyelim faiz indirdiler dolar 9 tl oldu burdan biste gecişmi olur yoksa bistin inmesinden dolayi 9 tlyi bulmuş bir dolar yabanciyi biste cekermi dolara yol verilmiş olur benim tahminim bu enflasyon ve faize dayanarak söylüyorum hangisi gercekleşir.

8. Aha pazarlamacı ceo kamil geldi konuştu kesin mal sokacaklar yine

Sayfa 121/612 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •