Sayfa 618/905 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7236 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Oflu senin şarlatan ın var kafa yorma sen o halleder
    Sen beni güldürdün ya!Allah da seni her iki cihanda güldürsün.Amin.😅😅😅😅😅😅😅🤩🤠🤠🤠🤠🤠🤠

2. Hisselerim mkk dan blokeli.hakkimda asılsız ithamlarda bulunuluyor.ben tahta da hareket
    yapsam alt üst ederim.kimsenin geleceğiyle oynayip ah alacak değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Hisselerim mkk dan blokeli.hakkimda asılsız ithamlarda bulunuluyor.ben tahta da hareket
    yapsam alt üst ederim.kimsenin geleceğiyle oynayip ah alacak değilim.
    Malıyet ın kac ilk baslarda hısse de oldugunu sayarsak max 50 bın lerde olması gerekir. Özürdilemesini de bilirim maliyetin yüksekse burda yazmayı bırakırsın olur biter

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Malıyet ın kac ilk baslarda hısse de oldugunu sayarsak max 50 bın lerde olması gerekir. Özürdilemesini de bilirim maliyetin yüksekse burda yazmayı bırakırsın olur biter
    Ben söyliyim mi maliyetimi🤣

5. Kimseyi suçlamanın ya da kendi aramızda didişmenin anlamsız olduğunu düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Ben söyliyim mi maliyetimi��
    Sayın bankers ilk ben yazayım. 7200 TL

7. Bence kimin ne hisse tasidigi kactan alip sattigi kimseyi ilgilendirmez . Forumun asil amaci bilgi paylasimi . Dogruluk kalinrasyonu kisinin karakteri ile alakali .. Bazi duyumlar alirsiniz olmaz bazen olur .. Kimseyi yargilamadan kendi dusuncelerinizi ve beklentileronizi goruslerinizi yazabilirsiniz . Kaldiki birsey yazarsiniz 15 dk sonra fikrinizi degistirirsiniz .. Hersey mumkun

8. Bu bence akbankin kurucu geri toplamasindan ve ya garanti den cok daha zor ve cetin bir surec . Hissesi olanlar sansli . Bu foruma dahil olupta hissede olmayanlar bu is gerceklesirse ne kadar buyuk bir baligin kacacagino bilecek kadar olayin farkinda .. Birileri cumhuriyet tarihinin en buyuk olayina imza atacak hissesi olmayip olayi bilenlerde bir daha hicbir sekilde hayatlari boyunca onlerine gelmeyecek olan bir firsati kaciracaklar .. 200 -300 bin liranin cazibesine katilan maalesef kaybenden olacak

Sayfa 618/905 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •