Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 347/1004 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Borsaya dönelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2. Tabiata ve dunyamiza sqygi duymak kaydiyla koministbie rejimle dunya mevcut insan miktarinin 3 katini sikintisiz yasatabilecek durumdadir. Fakat mevcut duzenlerle su anki nufusun anca 3 te 1 kalinca dengeler gibi duruyor.
    Insanoglunun yeniden neyazikki evcillestirilmasi lazim.

3.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Tabiata ve dunyamiza sqygi duymak kaydiyla koministbie rejimle dunya mevcut insan miktarinin 3 katini sikintisiz yasatabilecek durumdadir. Fakat mevcut duzenlerle su anki nufusun anca 3 te 1 kalinca dengeler gibi duruyor.
    Bi belgeselde izlemiştim. Tüm dünyanın ABD'deki gibi refah içinde yaşaması için dünyanın 4,5 katı kadar daha dünya gerekiyormuş. Bu oran o belgeselin yapım tarihi için geçerli. Bugün muhtemelen bu oran çok daha fazla artmıştır.

4. vadeli kaç kapadı ? İzleyen varmıdır şuanda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,641
     Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    vadeli kaç kapadı ? İzleyen varmıdır şuanda
    1555,00 son işlem kapanış
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Bi belgeselde izlemiştim. Tüm dünyanın ABD'deki gibi refah içinde yaşaması için dünyanın 4,5 katı kadar daha dünya gerekiyormuş. Bu oran o belgeselin yapım tarihi için geçerli. Bugün muhtemelen bu oran çok daha fazla artmıştır.
    Tek kutuplu dunyada ABD dunyanin miraaini fazlasiyla yedi. Nihayet 2019 da lastigi patladi. Geri cekilme ve kuculme donemine girmis olmakla beraber askeri gucu hala dx 90 li seviyelerde tutuyor. Son gelismeler artik burada duramayacagini ve gercek degerine dogru cokecegini gosteriyor.
    Yanlis anlasilmasin tl nin dx'e etkisi sifir. Dx dusecek diye tl nin deger kazanmasini beklemiyorum. Bu ekonomik modelle zaten imkansiz.

7.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Tabiata ve dunyamiza sqygi duymak kaydiyla koministbie rejimle dunya mevcut insan miktarinin 3 katini sikintisiz yasatabilecek durumdadir. Fakat mevcut duzenlerle su anki nufusun anca 3 te 1 kalinca dengeler gibi duruyor.
    Size katılıyorum
    Şöyle bir matematiksel hesaplama yapacak olursak, yaklaşık olarak dünyanın yaşının 4.56 milyar yıl olduğu varsayımıyla ve nufusun da 7, 9 milyar civarı olduğunu baz alırsak.dünyada insanlık tarihinin de 100-200bin yıl önce başladığını da varsayarsak ki, bu çoğalma bir çift insandan olduğu hesaplarsak dünya nufusunun bi yerden sonra katlayarak hızlanması kaçınılmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    1555,00 son işlem kapanış
    Teşekkür ederim abi.
    Birşey değişmedi :Yarın şöyle artık % 5 eksi yapsa ne güzel olurdu.

Sayfa 347/1004 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •