Sayfa 635/905 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7236 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    işb de işa da işkur da herşey yasal arkadaşlar. son açılan davalar reddedilince tekrar yazışırız. işb işa iki imtiyazlı hisse zaten e imtiyazı varsa ben göremedim hiçbir yerde. yinede işkurda kurucuydu temettüydü yazıyor bişeyler...
    İş Bankası bile Atatürk’ün vasiyetine uyuyoruz diyemiyorken, olmayan onayları varmış gibi belirtirken sizin herşeyin yasal olduğunu belirtmeniz bizim için çok önemli😊

Bilmiyorsanız araştırırsınız, bilene sorarsınız.

2. Suan 330 da mahkemeden gecmişe dönük 5 - 10 yıllık odenmeyen temettü ödeyin kararı cıkarsa ne olacak? şimdi bu hisse 100 e düşse yasantından birsey degişmez.?
    Mahkeme miras hukuku ve anayasal güvence var iyi bir avukat bu işi bitirir
    Davalar dan bir sonuc almadığını farz edelım en son anayasa mahkemesine gider bu iş ordan kesin karar cıkar
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    işb de işa da işkur da herşey yasal arkadaşlar. Son açılan davalar reddedilince tekrar yazışırız. Işb işa iki imtiyazlı hisse zaten e imtiyazı varsa ben göremedim hiçbir yerde. Yinede işkurda kurucuydu temettüydü yazıyor bişeyler...
    birader daha önceleri nerelerdeydin.boşu boşuna 2018 beri taşıyoruz. Keşke daha önce bilgilendirseydin.
    Bak kaç kişiyi uyandırdın.herkes şimdi sana hayır dualarını göndercek.

4. Marslı kardeş şok edecek davayı patlatsın hele bi

5.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Marslı kardeş şok edecek davayı patlatsın hele bi
    Tebligat ulasamadi bir turlu .. yasal tebligat suresi kac gun ?

6.  Alıntı Originally Posted by Gaffa Yazıyı Oku
    Tebligat ulasamadi bir turlu .. yasal tebligat suresi kac gun ?
    Bundan önceki açılan davalarda tebligatın 1 haftada ulaştığıda olmuş 1 aydada. Onun için en geç 1 aylık süre içerisinde herhangi bir zamanda tebligatların bankaya ulaşması kuvvetle muhtemel.

7. Davalar açıldı kanuni presodur işliyor.isbank düşünsün . Hukukcularimiz işin de uzman.elbet sonuç alacagiz.

8. Bende o sürece katılmak isterim hukuçular kim marslı irtibat kurabilirmiyiz

Sayfa 635/905 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •