Sayfa 29/148 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Dolar arttığı sürece ve hastalık devam ettiği sürece kar muazzam gelir.
    Spekler aşağı verir silkeleme yapar, yıldırma yapar o işleri bilmem.
    Gelirse 20 ye alırım, gelirse 18 e daha da alırım.
    Sahibinin 50 milyon lotu var düşerse o kaybediyor.
    https://share.matriksdata.com/share....11041625254070
    tezol daki harekete benziyor gerçi tezol tavana değdi bu onuda yapamadı kademeler bom boş hacim yok adamlar 20-30 bin lotla 10-20 kademe oynatıyorlar bu nasıl yıldız pazar hissesi halen anlaşılamadı göz altı hisseleri gibi günlük 30-40 bin lotla taban tavan çok rahat ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    İlk Bilanço gelmiş...
    Ortaklara bereketli kazançlar olsun...
    Ben,Hayal kırıklığına uğradım..
    Bu rakamların,hisse fiyatına olumlu etkileyeceğini hiç sanmıyorum...
    Umarım tersi olur..

3. Pfizer ilaç Merck ilaç tan sonra covid-19 u önleyen bir ilaç geliştirmiş ve acil kullanım için FDA başvurmuş..Hastahaneye yatışları ve ölümleri %89 oranında önlediği belirtilen bu ilaç için İngiltere Sağlık Bakanlığı 250 bin adet siparişte bulunmuş. 2022 yılı covid-19 un dünyadan yavaş yavaş silindiği bir yıl olacaktır.. Angen nin ise büyük karını covid kitlerinden sağladığını düşünürsek artık pcr test kit lerinin kullanımı giderek azalacaktır.. Bu gibi covid-19 tedavi eden yeni ilaçları giderek piyasaya çıkacaktır..Halka arz öncesi 210 milyon tl temettüyü hüpleten şirket patronları maalesef şirketlerini 2.5 milyar tl gibi bir fiatla piayasaya ''KİT '' lediler.. SPK bu fiata nasıl onay verdi anlamak mümkün değil.. Umarız spek kağıdı aldığımız fiatlara taşırda zararımız çıkar..

4. Bir ilacın bulunması cok iyi birsey ama anlamadığım nokta bu ilacı kullanabilmek için covid 19 tanısı konması gerekmiyormu bunun tesbiti yine kitlerle yapilmayacakmi bu konuda size katılmıyorum ama 2.5 milyara kilitlediler kısmı doğru 22.50 den 10 kat talep gelen bir hisse böyle olmamalı diye düşünüyorum.

SM-A307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket test kitleri üretimiyle uğraşıyor tek işi covit 19 kiti değil ki. Bu gün covit 19 olur, yarında covit 20 olur daha sonra ki sene covit 21 olur bu iş böyle sürer gider. Üstelik bu kitler sarf malzemesi bir kullanımlık yani bir sefer al ömür boyu kullan diye bir şey yok.
    Tıp bu ölmez bir sektör.

6. Bu şirketi bu fiyattan satmak...
    Böyle iyiliği baba evladına yapmaz.
    Sağ ol spek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sanırım,Bu kağıdı da Reta gibi 20.50-21.50 TL Arasında pestil edecekler..

Sayfa 29/148 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •