Sayfa 7/142 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 49 - 56 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,168
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

https://www.borsagundem.com/haber/pe...n-ceza/1624466

Aaaha,
    suçüstü,
    https://www.youtube.com/watch?v=mDSz933Dbu8

Espri bir yana,
    herrkesin ahı var üzerinizde !

Cezayla ilgili oldukça ikna edici açıklama yapmışlarr ;
    Canımsınızz

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/982626

Waywayyway
    Sonn paragrafta pek manidarr ...

2. Penguen şirket patronları hakkında yalan yanlış suçlamalarda bulunarak boş yere ceza almalarına vesile oldunuz. Adamlar büyük fedakarlık yaparak elde ettikleri gelirin tamamını sermayeye koydular ve şirketi borçluluktan kurtarıp kara geçirdiler ve büyütüyorlar. Şimdide sözlerini tutup fabrika arazisine proje geliştiriyorlar. Daha ne istiyorsunuz. Biraz insaflı yorum yapın. Gerçekleri görün artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,168
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Gaye.Manas Yazıyı Oku
    Penguen şirket patronları hakkında yalan yanlış suçlamalarda bulunarak boş yere ceza almalarına vesile oldunuz. Adamlar büyük fedakarlık yaparak elde ettikleri gelirin tamamını sermayeye koydular ve şirketi borçluluktan kurtarıp kara geçirdiler ve büyütüyorlar. Şimdide sözlerini tutup fabrika arazisine proje geliştiriyorlar. Daha ne istiyorsunuz. Biraz insaflı yorum yapın. Gerçekleri görün artık.

Öncelikle böyle bir şeye ben sebep olmadım bu 1

2

2012'den bu yana 10 yıldır ayrılmamacasına hissedeyim ve henüz yatırımcı lehine hiç bir şey yaptıklarını görmedim.

Aslen bir GENEL KURULa katılıp çok soru sormak istiyordum ama kısmet olmadı,
    halada merak ederim o soruların cevabını

Neyse
    olan oldu,
    hatalarınızı kabul ederek ödeyeceksiniz o cezaları ...

Diğer taraftan,
    patronlarınıza selamlar

4. Verilen ceza onlar İçin için çerez parası . Başka ülkede yapsalardı neler olurdu ?

5.  Alıntı Originally Posted by Gaye.Manas Yazıyı Oku
    Penguen şirket patronları hakkında yalan yanlış suçlamalarda bulunarak boş yere ceza almalarına vesile oldunuz. Adamlar büyük fedakarlık yaparak elde ettikleri gelirin tamamını sermayeye koydular ve şirketi borçluluktan kurtarıp kara geçirdiler ve büyütüyorlar. Şimdide sözlerini tutup fabrika arazisine proje geliştiriyorlar. Daha ne istiyorsunuz. Biraz insaflı yorum yapın. Gerçekleri görün artık.
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

2012'den bu yana 10 yıldır ayrılmamacasına hissedeyim ve henüz yatırımcı lehine hiç bir şey yaptıklarını görmedim.

Aslen bir GENEL KURULa katılıp çok soru sormak istiyordum ama kısmet olmadı,
    halada merak ederim o soruların cevabını

Neyse
    olan oldu,
    hatalarınızı kabul ederek ödeyeceksiniz o cezaları ...

Diğer taraftan,
    patronlarınıza selamlar

Halkla yönetimi aynı masada görmek ne güzel

Yaklaşık 3 yıldır hissedeyim ilk kez dayanamayıp yazma ihtiyacı hissettim.

Teşekkürler Koray bey

KY lehine tık olmadı bugüne kadar.

Belki bir gün diyelim

6.  Alıntı Originally Posted by ewren Yazıyı Oku
    Verilen ceza onlar İçin için çerez parası . Başka ülkede yapsalardı neler olurdu ?
    https://twitter.com/penguen2021/stat...786773509?s=20

fabrika sahibi mi geldi foruma ))))

7. noldu tüydü mü ))

farketmez... bu ay olmaz ise başka ay olur..

amcam 20 yııllık haberi *** etti mi etmedi mi bilmiyozzzzz...

kokusu çıkar yakında bakarızzzzz....

olursa hepimize olmassa .....mize ))))

8. Bu ülkede Spk ne is yapar anlamıyorum. Adamlar içsel bilgide olsa 3.85 den hisse şartı sonra hisse 7.52 gördü. Salak mi adamlar neden 3.85 den satsın. Akıllı olun. Bizim önümüzü kesen her defasında SPK olmuştur. Hisse 7.52 olmuş. SPK denen kurum 3 ay brüt takas vererek önümüzü kesti. Şimdide aradan 1.5 yıl geçmiş cıkmış bunlar böyle böyle yaptı diyorlar. Ne zaman arsa haberi gelmiş yeni haberler bekleniyor bunun arefesinde. Esas hırsız gençoğlu mu yoksa baskalarimi karar sizin.

Sayfa 7/142 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •