Sayfa 27/413 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 3299 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Arkadaslar sirketin butun gemilerinin aktif olarak calisip calismadigi hakkinda bilgisi olan var mi ? Bildigim kadariyla gemileri baska sirketlere veriyorlar ama bunun bir suresi falan oluyor mu ?
    bir arkadaş daha önce buraya atmıştı gemilerin güncel konumlarını, hepsi sürekli çalışıyor boş durma durumu olmuyor ticari gemilerde. ara sıra bakımları vs oluyordur o kadar.

2.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    bir arkadaş daha önce buraya atmıştı gemilerin güncel konumlarını, hepsi sürekli çalışıyor boş durma durumu olmuyor ticari gemilerde. ara sıra bakımları vs oluyordur o kadar.
    Anladim hocam tesekkur ederim. Eski sayfalari okudugumda direk sektorun icinde bulunan arkadaslar cok guzel yorumlar yazmislardi. Uzun suredir onlarin yazilarini goremiyorum. Forumu okuyorlar ise guncel bir yorum yazarlarsa iyi olur.

Baltık Kuru 2498,00 -167.00 -%6.27 12/16
    Baltık Capesize 2894.00 -378.00 -%11,55 12/16
    Baltık Panamax 2626.00 -118.00 -%4.30 12/16
    Baltık Supramax 2514.00 -28.00 -%1.10 12/16
    Baltık Handysize 1557.00 -7.00 -%0.45 12/16

Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    İlk protokol sizde varsa atar mısınız?
    Silopi Elektrik Üretim A.Ş.’nin faaliyet konusu elektrik üretimi ve satışı olup, GSD Holding A.Ş.
    açısından düzenli karpayı geliri elde etmeye ve faaliyetlerin çeşitlendirilmesine yönelik enerji sektöründe
    bir özkaynak payı yatırımı olmuştur. GSD Holding A.Ş. ile Park Holding A.Ş. arasında 8 Haziran 2015
    tarihinde imzalanan ve işlem kapanışı 29 Haziran 2015 tarihinde yapılan Hisse Alım ve Satım ve
    Hissedarlar Sözleşmesi kapsamında; GSD Holding A.Ş. 1 yönetim kurulu üyesi aday gösterme hakkına
    sahip olacaktır; Park Holding A.Ş., Silopi Elektrik Üretim A.Ş.’nce GSD Holding A.Ş.’ne her yıl
    ödenecek yıllık bazlı toplam karpayı getirisinin, 2015 yılı için 29 Haziran 2015 olan işlem kapanışından
    yıl sonuna kadar gün sayısının 365 güne oranında kıst olarak hesaplanmak şartıyla, brüt 3.750.000 ABD
    Doları’ndan daha az olamayacağını ve daha az olursa aradaki farkı GSD Holding A.Ş.’ne ödeyeceğini
    ve sözleşmenin imzalandığı 8 Haziran 2015 tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde, sermaye artırımı yoluyla,
    Silopi Elektrik Üretim A.Ş. paylarının en fazla %15’inin halka arz edilerek Borsa İstanbul’da işlem
    görmeye başlamasını sağlayacağını taahhüt etmiştir; GSD Holding A.Ş., Silopi Elektrik Üretim A.Ş.’nde
    sahip olduğu payların tümünü ya da bir kısmını, istediği herhangi bir zaman,
    Park Holding A.Ş.’ne,
    sözleşmede belirlenenler arasından her bir tarafça seçilecek birer bağımsız denetim firmasına
    hesaplatılacak opsiyon fiyatlarının aritmetik ortalaması olan nihai opsiyon fiyatı üzerinden, bu fiyat her
    halükarda 125 milyon Amerikan Doları tutarındaki pay satış bedelinden düşük olmamak üzere,
    satma
    hakkına sahiptir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/514736 sayfa 124

--açık ve net...eğilip bükülemez...

5. Endex kadar çıkma , dolar kadar çıkma ,dolar bazında hergun ucuzla ne güzel hayat. Sorarsan hedefine gidiyor arkadaş. Bunun TL bazında değer kazanacağını bilmek için Einstein olmaya gerek yok. Tenis topu da TL bazında değer kazanıyor. Bu 10 lira olsa ne olur dolar 50 lira olduktan sonra...

Allahtan navlunlarda bizi ilgilendiren kısımlarda büyük gocus yok.aslinda huylanmaya başladım bu navlunlar niye bu kadar volatil.gemici arkadaşlardan bilgisi olan var mı.o cenahta neler oluyor

Fiyatlama konusunda defalarca aynı şeyleri yazmaya gerek yok.180 milyon dolar nakli olan şirket bugün de dolar bazında ucuzladı 107 milyon dolara dustuk

Anlaşılan o ki baskı devam ediyor.bilancoya 2 ay kaldı. Ondan sonra duruma göre bakarız.bu komik fiyatlarla elbet ben satış yapmam.dogruya doğru alım da yapmam.bugun az bisi dohol aldım.ondan da umutluyum.kasasinda dolar olan şirketler çok ilgimi çekiyor.yilbasi misal dolar 18 falan olsa.kambiyo karı adam yerine konmuyor biliyorum elbet ama genede subatdda gelecek karları düşününce....

Sayfa 27/413 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •