Sayfa 55/987 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Faiz haram ise dövize endeksli olanı da haram olmayanı da. Allah bana sorar anlık çıkar için yalan söyleyemem faiz haram.
    DTH sahipleri zaten eğer samimi ise yıllardır diyor ki enflasyonu düşür TL değer kaybetmesin bizim USD ile işimiz yok.

Ozan Bingol : Akaryakıtta ÖTV’siz dönem sona erdi. Benzinde 2,52 TL, motorinde 2,05 TL, LPG’de 1,77 TL ÖTV oluşuncaya kadar indirimler pompaya yansımayacak, ÖTV’ye dönüşecek.
    Anlaşılan o ki, Devletin “vergi feragati” bitti vatandaşın “vergi fedakarlığı” başlıyor…

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Merkez Bankası, kur korumalı TL mevduat için baz alıncak kur seviyelerini açıkladı. Dolar kurunun seviyesi 12,3480 olarak açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bu yeni ürünü şu anda hangi bankalar uygulayabiliyor?..

5. Halkbank kesin ve diğer devlet bankalarıyla görüşülebilinir.

6.  Alıntı Originally Posted by DavyCrockett Yazıyı Oku
    Bu yeni ürünü şu anda hangi bankalar uygulayabiliyor?..
    Ziraat Halk Vakıf kesin

Şöyle yorumsuz bir grafik paylaşalım. Acemice bir çalışma olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Deneme çalışmasıdır. Değerler mevcut, yeni değerler değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    peki ben enflasyona karşı kendimi nasıl koruyorum?
    Kur artarsa.. Dönenin Zkları da var..

Sayfa 55/987 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •