Sayfa 590/1002 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Dayu senin nick hayek ama hayek Keynes kimi bulursa geydirmiş Şefik ağabey.

Ben bozguncu olmak istemiyorum, düşünmüş taşınmışlar, ben bu borsada 10 senedir kağıt taşırım bu ülke şahlansın herkesten çok ben isterim.

Hayırlısı olsun diyeyim o nedenle, ama kendi de diyor, her şeyin başı güven, tl yi devalüe edeceğim diye bas bas bağırdığın bi ortamda da gel vatandaş tl ye gel diye show yapmanın alemi yok yani bana göre. Ayrıca içeride işçiye net fakirlik vaat ediyor. Sadece bunları not ettim, dediğim gibi hayırlısı olsun.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    usd 18.50 dönüşünde 10.20 bandına kadar sarkıtmaları hata idi.
    çok gereksiz bir hamle idi.
    hatta bir kaç gün yine gece fiktif kotasyonlar girerek anlamsız fiyat düşüşleri yapıldı.
    12.50 bandı ortalama açıdan makul bir seviye. ama öncelikli bir 13.50 bandına doğru bir yol verilmesi mantıklı bir seçenek.
    Bugün artık faizi yükseltmek de seçenek olmaktan çıktı gibi duruyor, çünkü bazı yüksek oktanlı hesaplar için %25-26 faiz önerisi yapan bankalar olduğu söyleniyordu. Zaten 22-23 seviyeleri gayet normal seviyeler oldu. en ölüsü 19-20 faiz veriyor. bu durumda MB elindeki silahını iptal etti. MB 15 diyor, piyasada 25 faiz veren var.
    Bu yeni ekonomik politikaya yön veren adam Şefik miydi ? tam hatırlamıyorum ama adam zaten iktisatçı değil. nerden buldular bu adamı ilginç ?
    Şefikmiş https://www.internethaber.com/yeni-ekonomi-modelinin-mimari-sefik-caliskan-ilk-kez-konustu-turkiye-neyi-deniyor-2224793h.htm
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nebati konuştu.Dolardaki bugün artış 18.00 den gelen indirimin doğal salınımı.Herşey kontrol altında

Racon kesiyor yine pinokyo.

3. Esnaf ve sanatkarlar odasi gibi kabine var arkadas Yok mu bu kurumlarin en dibinden gelen burokrat atayiverin bakan olarak.

4. birileri yazmış, ona da savunmak düşüyor, ne yapsın başka..program başarısız oldu o yüzden geziyorum mu desin

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    En çok ereğli nin işine yarar bu haber
    Gıcır gıcır paraları çok severler
    Dün dedim, Ereğli ye yaramış

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. hani bazı esnaflar der ya, abi bana güven sen al bunu, garantisi benim, bu gözler yalan söyler mi abi..bak gözlerime..

klasik kaldığı yerden devam edecekmi ? sabah %2 kuru yukarıdan mı başlatacaklar yine!
    şu hikayeden çıksak iyi olur valla

İnanılır gibi değil. Şey senin malın mi ki yükselişini engelleyebilecek. Farkını vererek engeliyecekmiş. Budamı ekonomist.

Sayfa 590/1002 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •