Onemli Gunler Banner
Sayfa 78/788 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 617 - 624 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. malınızı kaptırmayın, doviz bazlı 15$dan halka arz edildi, şu anda malum 3$. Dunyanın en buyuk fonları var ortakları, bu adamlar zarar etmezler, kucuk yatırımcı 4$'ı gorunce satar. Buyuk bir maliyet kısma ve yönetimsel değişiklik surecinde şirket. 3. ceyrekten itibaren etkisi gorulur, gıda enflasyonu da malum. Burda hedefim 40-45 TL civarı. 2 ayda - 6 ayda olur demiyorum ama bimas'ın degerlemesiyle aynı yere gelecek, karlılık bimasla aynı yere gelirse kagıdın 45 olması lazım

2.  Alıntı Originally Posted by Lucifer123 Yazıyı Oku
    malınızı kaptırmayın, doviz bazlı 15$dan halka arz edildi, şu anda malum 3$. Dunyanın en buyuk fonları var ortakları, bu adamlar zarar etmezler, kucuk yatırımcı 4$'ı gorunce satar. Buyuk bir maliyet kısma ve yönetimsel değişiklik surecinde şirket. 3. ceyrekten itibaren etkisi gorulur, gıda enflasyonu da malum. Burda hedefim 40-45 TL civarı. 2 ayda - 6 ayda olur demiyorum ama bimas'ın degerlemesiyle aynı yere gelecek, karlılık bimasla aynı yere gelirse kagıdın 45 olması lazım

Hangi kameraya el sallayalim bayram bayram ALLAH ta seni guldursun BIM ile neyi kiyasliyorsun bizim marketlerine git kan agliyor bilancolara bak icler acisi ulker grubunun satmaktan baska caresi yok ulker grubu arkasinda olmasaydi 50 kere iflasi cektiydi. Ama umit etmek guzel

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. valla turkspeed hoca efendi tekrar soyluyorum, malı kaptırmayın bu kagıt 10lu rakamlarda hızlı hareket edecek, bir daha gormez. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Lucifer123 Yazıyı Oku
    valla turkspeed hoca efendi tekrar soyluyorum, malı kaptırmayın bu kagıt 10lu rakamlarda hızlı hareket edecek, bir daha gormez. ytd
    InsALLAH dostum oyle olur zararda kimse kalmaz tek zarar eden paragoz patron olsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. duraklardaki USD leri 3,5 ile çarp bakalım kaç TL ediyor??? ytd

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 12,25₺ te 50000 lot vardı, aldılar ve geri döndü. İnşallah alışların devamı gelir👏

Sayfa 78/788 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •