Sayfa 268/503 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Niyekine, ben yuvarlak mı konuşuyorum.

Valla burada en net yazanlardan biri olarak görüyorum kendimi. Doğruya doğru demezsem varoluş sebebim olmaz. Adam akıllı mı, akıllı. Aynı paraya hemde olduğu yerde 4 takla attırabilecek kapasite var mı, şüphesiz var. 400 milyon Tl borçlanmayı bizim babamızın hayrına mı yapacak, kesinlikle HAYIR ! Bu adamdan korkulur mu, korkulur ama aynı zamanda şu hisseyi 100 Tl yapacak kudret var mı, kesinlikle EVET.

Uzaktan bakınca yuvarlak gibi duruyor ama realite bu.
    240 bile yapar

Sistemi çok iyi bilen birisi ve tüm imkanlara sahip.

Cem okullu da para gücü var. Bizim patronda ise zeka ve tecrübe var. Artık parada var

Yapması için sebep gerek. Hisseyi yüksek fiyattan kime devredecek?

Şu anda sebep yok . O nedenle yatıyor tahta
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Karkas yapıb bırakacak. **Sanayide satılık boş fabrika binası**. Gayrimenkul edinimi gibi bir şey. İş potansiyeli düşüyor RTA nın. Eski güzel huzurlu günlerine geri dönüyor ah maviş 🙂
    Binadan çok kafalı kimyacılara, biyologlara para yatırması lazım. Mesela wuhandan 5 tane çekik deneyci transferi 😎 Malatya işi Malatya spor
    Medical tıbbi sarf ürünleri imalatı yapılacak

DMO neyi ihraç ediyor ise, onu üretecek fabrika... Diye düşünüyorum

Enzim buluryz belki birgün... O zaman Malatya direk enzim üretecek tesise dönüşür

Enzimlerin icadı ne kadar zormuş yawww

4 sene oldu ne yaaa

ARGE deyip , parayı cebemi stiyor yoksa bunlar)
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    240 bile yapar

Sistemi çok iyi bilen birisi ve tüm imkanlara sahip.

Cem okullu da para gücü var. Bizim patronda ise zeka ve tecrübe var. Artık parada var

Yapması için sebep gerek. Hisseyi yüksek fiyattan kime devredecek?

Şu anda sebep yok . O nedenle yatıyor tahta
    onun zekasının...... eğitimi belli hangi zeka. o dediğine zeka demiyorlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Yarın bir atak yapar tahta... 16.50 artık destek ... Diye düşünüyorum.

18.00 'in altında 4. Hafta olacak

18'in üstüne atmasi gerekiyor cuma kapanışına Kadar.

Vay beee,,, 30 kapatır bu hafta nasipse diyorduk, 27 lira iken.. şimdi ise 17 üzeri kapanış olursa acaba 18 görülür mü diye tekniğe ve takasa bakıyorum.

Sağlam bir haber düşmedikçe, 20.50 bandına ulaşamaz gözüküyor

Malatya fabrikasına makine parkuru anlaşması yapınca bari bi kap Atsin. Doku takip kaseti yapsa Yeter. 450 lira tanesi. Hammadde ... Fabrikanın kavsdi inxesi bitmiştir. 9 aylık bilanço da Malatya tesisimizin etkisini görürüz diye umuyoruz

5. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Citibank OYAK ve ICBC 1.2 milyon adet hisse satınca Aralık ayından beri, hissede 26.50 den indi 15.50 seviyesine. Çünkü kimse satışı karşılayacak miktarda alım yapmadı. Alımlar 18 ve 19.50 arasında biraz yoğundu. Lakin yetersiz. Ve paraşütsüz düşüş farz oldu

1.5 milyon adet net alım gelirse, 20.50 seviyesine oturur. Daha yukarısı çok Zor. Çünkü 19.50 itibariyle realize gelir

10 milyon adetlik bir alım gerekli... 64.50 olması için ... Ortalama 400 milyon liraya tekabül eder..

O kadar büyük bir meblağın tahtada alıcı olması için, 3 aylikta 75 milyon lira kar yazması ve özkaynagimiz 400 milyon lira olması gerekir...

Zor bir olasılık. Pandemi bitti gitti geçti çünkü...

Bize Yeni bir hikâye gerek

7. Önce tahtayı bölmeli.
    Sonra a1 arzı ile bir miktar yukarı taşımalı.
    Sonra Arge'den bir haber patlatıp zirveyi görmeli.
    En az 5 ay gibi bir süre de bekliyorum.
    ytd.

8. Gizli Omicron türü ortaya çıktı.

İngiltere'den gelen son rapor, Stealth-Omicron suşunda haftada yeni enfeksiyon artış oranının orijinal Omicron'dan %80 daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Gizli-Omicron, PCR testinde çıkmıyor. Delta'dan ayırt edilemiyor.

https://t.co/QrKsw8rYKX

Sayfa 268/503 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •