Sayfa 719/905 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7240 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. güçlü hissedar haklı davasının peşinde olduğunu bu genel kurulda en kapsamlı şekilde gösterdi. hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. bundan sonra alıcı fiyata bakmaz. pazartesi 1.080 milyon tl işlem olursa iskur düştü mü diyeceğiz? yoksa hedefe bir adım daha mı yaklaştık diyeceğiz? naçizane satıcı arkadaşlara tavsiyem bedavaya mal vermemeleri. alacak olan 1.320 milyon tl de verir 9.999 M de.
    Son düzenleme : fabrikator; 26-03-2022 saat: 14:39.

2. satıcı arkadaşlara yaptığımız hatırlatmayı alıcı arkadaşlara da yapmamız gerekir. böyle bir değere yatırım yapıyorsanız hem işbank ana sözleşmesini hem son genel kuruldaki şerh ve itirazları okumadan almayın. neye sahip olacağınızı bilin.

3. daha güçlü devam edeceğiz.bu başlangıçtı.dijital ortamdan katılanlar canlı izlediler.neler olduğunu.

4. Sanki moraller biraz bozulmuş gibi.genel kuruldan zaten birşey çıkmıyacağını sağır sultan bile biliyordu.genel kurulda evet biz 1991yılındaki genel kurulda kırucu imtiyazlı hiselerin haklarını gasbettik,atatürkün vasiyetini çiğnedik.holdingleşme yapacağız,kurucu hiseleri imha edeceğiz mi diyecekerdi.kimse moralini bozmasın sabırla beklemeye devam.kimsede hissesini kaptırmasın.herkese selam

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Genel kurula bizzat yada elektronik ortamdan katılarak imtiyazlı hisselerin durumunu belirten ve haklarımızı savunan, bu konuda emeği geçen tüm herkese ve ortaklarımıza teşekkür ederim.
    Ellerinize, emeklerinize sağlık. Sabırla sonuna kadar beklemeye devam. Y.t.d.

Alıntı Originally Posted by Hacı Hoca Yazıyı Oku
    Sayın hissedarlar, Merak ettiğim bir konu var. Kurucu hisselere bedelsiz pay veriliyor mu.
    Hayır sadece temettü hakkı var

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    daha güçlü devam edeceğiz.bu başlangıçtı.dijital ortamdan katılanlar canlı izlediler.neler olduğunu.
    Aynen canlı canlı izledim.Baya etkin ve hakimdik.Adnan Bali çaresiz cevapsız şekilde sadece sinirlenip durdu.Cevap veremedi.Hersey yasalara uygun isterseniz gidin mahkemeye verin... zaten veriyorsunuz.demekle yetindi.
    Holdinglesme düşünüyormusunuz sorusuna bu işler burada genel kurulda alınacak kararlar değil dedi(hayır demedi.)
    Genel kurulda en beğendiğim bölüm ise Sadık Subaşı nın çerez poşetine koyduğu 3.65 TL temettü tutarını konuşmasının ardından Adnan Balinin suratına baka baka bunu kabul etmiyorum size iade ediyorum demesiydi.))))))))))))))
    Herkesin emeğine sağlık.Tesekkürler.YTD.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    Aynen canlı canlı izledim.Baya etkin ve hakimdik.Adnan Bali çaresiz cevapsız şekilde sadece sinirlenip durdu.Cevap veremedi.Hersey yasalara uygun isterseniz gidin mahkemeye verin... zaten veriyorsunuz.demekle yetindi.
    Holdinglesme düşünüyormusunuz sorusuna bu işler burada genel kurulda alınacak kararlar değil dedi(hayır demedi.)
    Genel kurulda en beğendiğim bölüm ise Sadık Subaşı nın çerez poşetine koyduğu 3.65 TL temettü tutarını konuşmasının ardından Adnan Balinin suratına baka baka bunu kabul etmiyorum size iade ediyorum demesiydi.))))))))))))))
    Herkesin emeğine sağlık.Tesekkürler.YTD.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oylamalarda fiziki red verdiğimizde bizi yansıttılar mi ekrana.

Sayfa 719/905 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •