Sayfa 434/690 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bana bakmayın sakın.. Bankalardan çıkmamış olsaydım, parayı koyacak yer bulamayacaktım şimdi, kaldı 11.000 lot onu da 1.20 olursa satacağım, hiç bir hisse kalmadı satıpta yükselmeyen bir tek Karel ve TGSAS var onları da evladiyelik bırakacağım asla YTD

2. Patron sen çok acele ediyorsun 1.30 lu rakamlar gelcek daha bekliyoruz. Yazık ediyorsun gerçi satmışsın artık. Ytd.

3. Okadar zararda bekledik bunun stres sıkıntısını bedavamı çekelim daha niye alıyoruz bu kağıtları birilerini zengin etmek içinmi.

4.  Alıntı Originally Posted by cmmozy Yazıyı Oku
    Patron sen çok acele ediyorsun 1.30 lu rakamlar gelcek daha bekliyoruz. Yazık ediyorsun gerçi satmışsın artık. Ytd.
    Valla başka hisse kalmadı, aşağı gelirse tekrar atlarım bana güven olmaz

5. Bugün tavan istiyorum 😀. Bank off.

6. 1.50 li rakamlar da gelecek.. 2.00 lı rakamlar da.. zamanlama önemli..
    Artık bundan sonrası mayın tarlası.. 0.83 tabandan buraya kadar zaten beklenen hareketti.. bundan sonrası sert olur.. sert zirve denemeleri ve sıkı bir düzeltmeler.. Sn. Şekerli isterse daha çok alım fırsatı gelir tahtada.. YTD
     Alıntı Originally Posted by cmmozy Yazıyı Oku
    Patron sen çok acele ediyorsun 1.30 lu rakamlar gelcek daha bekliyoruz. Yazık ediyorsun gerçi satmışsın artık. Ytd.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

7.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.50 li rakamlar da gelecek.. 2.00 lı rakamlar da.. zamanlama önemli..
    Artık bundan sonrası mayın tarlası.. 0.83 tabandan buraya kadar zaten beklenen hareketti.. bundan sonrası sert olur.. önce sert bir zirve denemesi sonrasında sıkı bir düzeltme.. Sn. Şekerli isterse daha çok alım fırsatı gelir tahtada..
    Bu düzeltmeyi 1.3x larda bekliyorum nedense. Bir süre yatay sonra devam. Kendi düşüncem. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by cmmozy Yazıyı Oku

Hep ayağımıza sıkıyoruz zaten.YTD

Sayfa 434/690 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •