Sayfa 15/59 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 471 madde; 113 - 120 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Yüksek genetiğe sahip anne, baba, dedeleri ve dedelerinin babalarıyla, tohumlamaları TPI top 100 listesinde olan, 1.laktasyon ortalamaları 10.000 kg üzerinde olan annelerden doğma, Avrupa Birliği onaylı Hastalıklardan Ari Gebe düvelerimizin satışına başladık.

Gebe düvelere doğduklarından beri uygulanan tüm aşılama ve tedavi bilgileri alıcıya verilecektir.

Sıraya girmek ve ayrıntılı bilgi için; 0-266-422 2777 numarayı arayabilirsiniz

Güzel bir haber,gözden kaçırmamalı...

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. 1 temmuz'a kadar süt zammı açıklanacak ve yeni iş ilişkisi haberi gelecek.

4. http://www.bloomberght.com/yorum/irf...-9-kurus-artti

şu an 1,21 TL seviyesinde olan çiğ süt referans fiyatının 1 Ağustos 2017'den itibaren geçerli olmak üzere müstahsil fiyatının litre başına 1 lira 30 kuruş olması kararlaştırıldı. 9 kuruşluk artışın 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacağı açıklandı.

5. Ciro ve karlılığa olumlu etkisi olacaktır. 2.çeyrek bilanço önemli ,karlılık devam ederse zaten ucuz olan hisseye ilgi artabilir. Tek handikap C grubu işlem esaslarına tabi olması. Piyasa yapıcı da atanmıyor bir türlü. Fiyatı yükselterek ancak mal toplayabilirler. İzleyip göreceğiz. Y.T.D.

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Biri sıkıldı herhalde,serbestten verdi...

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/542023

Yaprak geçen yıl Eker'le sözleşme imzalamıştı. "Çiğ süt satışlarımızın tamamı 01.07.2016-30.06.2017 tarihleri arasında EKER SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'ne yapılacaktır" diye.
    Sözleşmenin süresi 1 Temmuzda doldu. Eker'le veya başka bir firma ile yeniden sözleşme yaptığına veya kendi markalarıyla satmak gibi farklı bir projelerinin olduğuna dair bir haber gelmesi gerekiyordu ama henüz gelmedi.

Sayfa 15/59 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •