Sayfa 763/1007 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Viop XL

1. Yakında Bilanço fiyatlamaları realize olunca sadece ufak bir düzeltme olur. Asıl hala beklentim hazinenin enflasyon korumalı ürünü. Ona talep olursa sağlam bir düzeltme beklerim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    forumda yazan çizenin azalması v.s. bence shortta terste kalmakla alakalı değil...aralık ayında çok kişi battı gitti bence...bunu zaten vadeli tahtasından rahatlıkla anlayabiliriz...kademeler 3-5 kontratla inip kalkıyor...ilgi azalınca yazan çizende azalıyor haliyle...

saat 14:30 olmuş vadeli tarihi zirvelerde hacim 99 bin kontrat...şaka gibi bişey bu...normalde şu an kafadan 300 bin kontrat dönmüş olmalıydı tahtada...keza açık poz sayısı bu vadede 500 bin kontrat bile görmedi hiç...oysa ekim ve aralık vadelerde 680-690 bin açık poz gördük...buradan da anlaşılabilir ilginin azaldığı...bir de üstüne artan ve muhtemelen 5-10 gün içinde yine artacak teminat fiyatları var yetmezmiş gibi bazı aracı kurumların normal teminatın 2-3 katını istemesi v.s ve tabii ki ROBOTLAR....hal böyle olunca takarım böyle işe deyip ceketini alıp masadan kalkan çok olmuştur...

ilgi ne zaman artar? tahminim vadeli yeniden 150-170 binlere düşerse teminatlar azalır v.s. belki...o da belki...
    Yoksa siz hâlâ şort tuşunu sökmediniz mi.

forumda sayı halen fazla, tek tük kişi kalması gerekiyor.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Bu arada gundwane abi ye de tebrikler.
    Suyun içinde 40 tele dedi ve bugün 40 tl yi geçti

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, birileri piyasadan iyi mal çekmişler!
    aynen... vatandaş iyi mal satmış... çıkışa devam

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    1.79 dolar...Naci beyin görevden alınmasından sonra aşılmadı ve zirve olarak kaldı..Şimdi bu saçma politikalara ragmen burası aşılacaksa, 1 MİLYON KAPLAN GÜCÜ DERİM.

1.79 DOLAR ŞUANKİ KURA GÖRE 2.630 ediyor..

THY 18 den 40 gelmiş..Nereden bakarsanız bakın bıst30 larda %60-100 prim var.Enflasyonu ezmişler.bu yorum da kenarda dursun.

DEVALUASYON DA ilk önce yerel para değer kaybettiğinden önce borsalar artar...ama sonra yıkıcı dalgaları görünce borsalar tekrar eski diplere dönerdi..(2001 vs.)

Ama yüksek enflasyonda ne olmuş bilmiyoruz..yani belli hisseler enflasyonu ezince sonra ne yapmış..?

BUNLAR BENİ BAĞLAR AMA ,Buradan hisse almam...istediği yere gitsin..inşallah yaz ortasında, son yıllarda yaptığım gibi 5-6 ayda %70-90 kar verecek olan fırsatlar olur.Zaten hisse stratejimde yılın 2. yarısındaki ana dalgayı değerlendirmek var..bu ara dalgalar bazen olur..bu sefer trade şeklinde kısmen faydalandım.

Hatta ne zaman short emaresi oluşursa short açarım..ve bunu mümkün olduğunca taşıyacağım.(umarım son shortum olur)

HAZİRAN VADENİN SHORT OLMASINI BEKLİYORUM..GLOBAL (sp500) VE bıstın durumundan dolayı.

21 nisan bıst100 ;2556

Kalsın burada ileride bakarız...teşekkür ve tenkitlere açığım.

Hayırlı iftarlar
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Vobdan kazanamadım..Hatam şuydu; ANA YÖN -ARA YÖN DENGESİNİ KULLANDIM.

Yani ANA YÖNDE hata ettim.o açıdan short/flat diye gittim.Oysaki sistem LONG/FLATTA HARİKA KAZANCI VARDI.

bundan sonra ANA YÖN OLAYINI İPTAL EDİYORUM.çünkü ana yönde tahmin yanlışı yapınca hata ediyorsun.tamam sistem sayesinde bu kadar yükselişte bile zarar 60 puan ama 600 puan kar kaçtı...

Bundan sonra hangi karakterde kazandırmışsa sadece-hep ona uyarım.eğer düz kazancı olan sistem yoksa İŞLEM YAPMAM.

ZATEN DÜZ KAZANCI OLAN SİSTEMLER DE LONG/FLATTE OLUYOR.

Hani ANA YÖN - ANA DALGA olayını iptal ediyorum demiştiniz .... CR7

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6. bugun yazdık kuş için şimdi badem spor olmasa bu kuş nasıl kalkıcak ,
    pegasusa,bloomberg hava endeksi dahil ezmiş geçmiş ,
    sorsan tv de çıkan uzmanlara aaaaaaaaaaa güzel bilanço gelecek,virüs işi bitti vs diye süsler
    bialnço beklentsisi 1-1,5 milyar arası benim gördüğüm , e virüs bittiyse graftakiler niye havalanamıyor.
    işin özü temel ve teknik = badem spor .fiyat 40 lira sene sonu 52-54 olma ihtimali ile .
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Lavuk pala 6.ayı 3000 bile yapamamış palayım diye geçiniyor.

Vak vak bile tavan olmamış...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8. dip not olarak şunuda yazmak isterim şimdi benim topiği takip edip burayada takılanlar mevcut , veya gider topikte bugun kuşları satmış vıop ta kuşu gömüyor demesin kimse ben tahta 30 larda iken topikte yorumladım 39-40 bandı bilanço hedefimdi %34 hareket bana yeter.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 763/1007 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •