Sayfa 245/713 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 5697 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    28 Nisan diye okumuştum ben
    Çok Teşekkürler..
    Bakalım bilanço verileri gelince, bizim hisse endekse göre mi, yoksa bilanço' ya göre mi hareket edecek..

2.  Alıntı Originally Posted by nippon Yazıyı Oku
    Çok Teşekkürler..
    Bakalım bilanço verileri gelince, bizim hisse endekse göre mi, yoksa bilanço' ya göre mi hareket edecek..
    Rica ederim ne demek.
    Zaten dun ve bugün iyi şekilde silkelediler ve döktüler benim gördüğüm kadarıyla. Sonrasında hareket verebilirler

Taşınan Açıklar da hayli artış var, GARAN EREGL THYAO HALKB PETKM TURSG VAKBN taşınmış,

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Taşınan Açıklar da hayli artış var, GARAN EREGL THYAO HALKB PETKM TURSG VAKBN taşınmış,
    Q2 bilanço daha da iyi gelecek

Biletlere zam yaptılar

5. THYAO hissesi için 12 aylık hedef fiyatımızı 15,80 TL’den 59,05 TL’ye yükseltiyoruz... Bizim menkul Değerler in bugün yayınladığı THY ile ilgili Analiz raporu..

6. Takas paylasabilecek var midir tsk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by Nedim Yazıyı Oku
    Takas paylasabilecek var midir tsk
    simdilik bunu atayim telefondan sonra oturmus takalari atarim

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8. Aracı kurumlarda ayrı düzenbaz hedef fiyat güncelemesine bak!Kağıt zaten 40 a gelmiş 15 fiyatı daha yeni 59 a güncelliyor!Niye bu kadar zahmet etmişler ki...Hedef fiyatları 15 de kalsaymış ne kaybederlermiş ki bu saatten sonra!

Aynı sektörde bir şirket muhteşem bir yıl olacağı aşikar sezonda kar patlaması beklentisi varken hala defter değerinin üstüne çıkan aracı kurum yok lakin aynı sektörde Thyao nun yanına yaklaşamayacak bilançolar ile diğer kuş defter değerinin çok üzerinde hedef fiyat yazıyor aracı kurumlar...

Sayfa 245/713 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •