Sayfa 201/346 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Olanlar yönetimden habersiz değil!!! Onlara bu konforlu alanı sağlayan zaten yönetim. Teveccühlerini bekliyoruz, tam 19 yıldır...
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    %2 lik değer kaybına yol açan şey nedir blok satış falan mı tabi ki hayır onursuz haysiyetsiz hazır cumacılar satıyor ben daha çok satayım ne de olsa alttan alırım usul adap içinde tahta yaptığı görülmüş mü yok bu işler kar amacı güden işler şirket yönetimi pasif ve umursamaz olunca meydan ite çakala geniş geliyor adam gibi beklenti yaratan istikrar vaat eden bir hissede bu operasyon çocukluğunu zor görürsünüz
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    %2 lik değer kaybına yol açan şey nedir blok satış falan mı tabi ki hayır onursuz haysiyetsiz hazır cumacılar satıyor ben daha çok satayım ne de olsa alttan alırım usul adap içinde tahta yaptığı görülmüş mü yok bu işler kar amacı güden işler şirket yönetimi pasif ve umursamaz olunca meydan ite çakala geniş geliyor adam gibi beklenti yaratan istikrar vaat eden bir hissede bu operasyon çocukluğunu zor görürsünüz
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    bana kaptırdığı 3-5 lot için yapıyorsa hiç zahmet etmesin, aşağı indikçe 3-5 almaya devam ederim :)
    bu arada yukarıda biri sormuştu sermaye tavanı ile ilgili bir soru;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/573355 madde değişimi ile ilgili kap başvurusu yapmış ama https://www.borsagundem.com/haber/al...vurusu/1157690 haberle de başvuruyu geri çekmiş, bunun dışında bir haber bulamadım (eksik bilgi olabilir, yeterli bilgisi olan yazarsa sevinirim)

3. Başvuruyu geri çekmiş değil, başvuru yapılmış lakin spk zaten tavandasın neyi uzatıyorsun diye geri döndü! Sonra doğal olarak geri çekmek zorunda kaldılar. Yani kayıtlı sermaye tavanını arttırmaktan bile acizler... Emir gelmeyince yapmıyor dünya devi markaları olan şirketimiz!
     Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    bana kaptırdığı 3-5 lot için yapıyorsa hiç zahmet etmesin, aşağı indikçe 3-5 almaya devam ederim :)
    bu arada yukarıda biri sormuştu sermaye tavanı ile ilgili bir soru;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/573355 madde değişimi ile ilgili kap başvurusu yapmış ama https://www.borsagundem.com/haber/al...vurusu/1157690 haberle de başvuruyu geri çekmiş, bunun dışında bir haber bulamadım (eksik bilgi olabilir, yeterli bilgisi olan yazarsa sevinirim)
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Başvuruyu geri çekmiş değil, başvuru yapılmış lakin spk zaten tavandasın neyi uzatıyorsun diye geri döndü! Sonra doğal olarak geri çekmek zorunda kaldılar. Yani kayıtlı sermaye tavanını arttırmaktan bile acizler... Emir gelmeyince yapmıyor dünya devi markaları olan şirketimiz!

teşekkür ederim, vardır bir bildikleri diyeceğim ama neyi bilip bilmediklerini de bilmiyorum

5. küfür etsek silmezsin yazılanları burada paylaşım yapanda kabahat.

6. Okuyamadık. Ne silindi şefim...
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    küfür etsek silmezsin yazılanları burada paylaşım yapanda kabahat.

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Okuyamadık. Ne silindi şefim...

Sn. O sullivan hafta sonu, içinde küfür hakaret vs... barındırmayan bir iki kısa yazı paylaştım silinmiş. ama sorun değil biz zaten kimin ne niyetle yaptığını biliyoruz.

8. Dolar TL paritesi bir miktar sert düşüş gösterdi akabinde endeks kırmızıya döndü umarım memleket için hayırlı güzel bir gelişme olur. Piyasalardaki belirsizlik ortamı da en kısa sürede yatırımcı için olumlu bir şekilde sonuçlanır.

Sayfa 201/346 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •