Sayfa 526/662 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 5292 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by doganidas Yazıyı Oku
    valla sen gibi biriyle muhatap olduğum için utanıyorum. senden özür diliyorum benim amacım salaklara bu hisseyi sattırmak. sen öyle bil lütfen yazılarımı görmezden gel
    Ben yapacağımı yaptım. Elimde bir adet bile Algyo yok. Geçen sene elimdeki başka bir hisse için bir müptezel ile mücadele etmiştim, sonunda bırak başlığı terk etmeyi hissenet’i terk etmek zorunda kaldı. Elinde Algyo olanlara yatırım tavsiyesi verecek kadar salak değilim sonuçta bu bir suçtur ama onlara vereceğim tavsiye senin gibi müptezellerle uğraşmaları; hissenet’ten, Twitter’dan vb yerlerden senin gibi müptezelleri kovmalarıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Seni yetkisiz yatırım tavsiyesi veriyor diye SPK'ya şikayet ederim. Yapmadığım iş değil. Tehlike sularda dolaşıyorsun.
    yasaya aykırı bir şey gördüysen tabi git şikayetini yap. tehdit etmek nedir? genel müdürlüğe de yakınsın onlarada et )))

3.  Alıntı Originally Posted by doganidas Yazıyı Oku
    yasaya aykırı bir şey gördüysen tabi git şikayetini yap. tehdit etmek nedir? genel müdürlüğe de yakınsın onlarada et )))
    Tehdit değil uyarı, yasadan haberin yok galiba. İnsanlardan özür dile, paylaşımını sil yoksa açık bir beyan haline gelmiş olacak yazdıkların, bu işler şakaya gelmez.

4.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Tehdit değil uyarı, yasadan haberin yok galiba. İnsanlardan özür dile, paylaşımını sil yoksa açık bir beyan haline gelmiş olacak yazdıkların, bu işler şakaya gelmez.
    ya arkadas sen kimsin bana akıl veriyorsun git et diyorum işte. anlaşılmıyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Ben yapacağımı yaptım. Elimde bir adet bile Algyo yok. Geçen sene elimdeki başka bir hisse için bir müptezel ile mücadele etmiştim, sonunda bırak başlığı terk etmeyi hissenet’i terk etmek zorunda kaldı. Elinde Algyo olanlara yatırım tavsiyesi verecek kadar salak değilim sonuçta bu bir suçtur ama onlara vereceğim tavsiye senin gibi müptezellerle uğraşmaları; hissenet’ten, Twitter’dan vb yerlerden senin gibi müptezelleri kovmalarıdır.
    desene hisse asıl müptezelden daha kurtulamamış.

6. Aynen 10 la çarpıp sana iade ediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Beklenti ne de .......,sana da ...... ,tavsiyene de.......soyuna da.......... sulalene de .........
    Aynen 10 la çarpıp sana iade ediyorum.......

8. Belki de gerçek hayatta yüz yüze tanışsalar birbirleriyle çok iyi anlaşacak insanlar şirket üzerinde ki olumsuz durumlardan kaynaklı birbirleriyle olumsuz tartışmalara giriyor. Kimseyi tanımıyorum ancak eskiden olduğu gibi bu forumda artık birlik beraberlik dolu paylaşımlar görmek istiyor insan. Ne yaparsak yapalım yarın ölecekmiş gibi yapalım...

Sayfa 526/662 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •