Sayfa 498/717 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

İstedikleri kadar üstünde tepinsinler. Yerin dibine soksunlar, diğer alternatif yatırım araçlarını sollayana kadar imkanlar ölçüsünde alıma devam edeceğiz.

Ahmet Atak ın sahip olduğu hisse miktarı 52.357.667 dır. Genel kurulda hisse fiyatının 6 lira olması gerektiğini belirtmiştir. Tahtadaki oyuncu da bunun farkında olmalı ki, bastıkça basıyor, bizlere alım fırsatı veriyor. Kapanışa doğru dahada hiddetlendi. Bana göre iyiye işaret.

3. Aşağı basmak ve alım fırsatı vermek mantikli mi
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ahmet Atak ın sahip olduğu hisse miktarı 52.357.667 dır. Genel kurulda hisse fiyatının 6 lira olması gerektiğini belirtmiştir. Tahtadaki oyuncu da bunun farkında olmalı ki, bastıkça basıyor, bizlere alım fırsatı veriyor. Kapanışa doğru dahada hiddetlendi. Bana göre iyiye işaret.
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yesil bursa Yazıyı Oku
    Aşağı basmak ve alım fırsatı vermek mantikli mi

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spekülatör basarak mal toplar. KY alsın diye basmaz. Panikleyen ve bıkan KY dayanamaz satar. Spekülatör de dipletden toplar. Bu durumu alım fırsatı olarak gören ise tecrübeli anaç yatırımcıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bende 62 de beklyom da vermiyo
    Çağrıbey,acıdı sana bak 0.60'a da veriyor hatta yarın 0.57-0.58'e de alabilirsin ..

6. bassın bugünde ben basacam ona basan alır. oglim seni top yapacağım burayı okuyor badem ..oku oku evladım 0.49 kadar 25 milyon lot alacağız ****** bas delikanlı isen..

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Çağrıbey,acıdı sana bak 0.60'a da veriyor hatta yarın 0.57-0.58'e de alabilirsin ..
    Bulanda vermez çalan da vermez diyoruz ama, bizi çok sevdiğinden kırmıyor veriyor. Bakalım 61 den de verecekmi yaw
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bassın bugünde ben basacam ona basan alır. oglim seni top yapacağım burayı okuyor badem ..oku oku evladım 0.49 kadar 25 milyon lot alacağız ****** bas delikanlı isen..
    Hasan almaz basan alır diyorsun. Bal şanslar. Baltayı taşa vurdu, sakızı moka düşürdü spek. Bu noktada hep alıcıyız, bizi KY (keriz yatırımcı) zannetti gafil. Buradan donu kaptırmadan kurtulursa bravo diyeceğim. Akıllı ol tahtacı
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 498/717 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •