Sayfa 45/169 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Sn. Babo

Bilgi, araştırma ve belkide bunlardan daha önemli ve gelişmenin anahtarı olan bilgiyi paylaşmak adına gösterdiğiniz gayret ve emek için teşekkür ederim.Sevgi ve saygılarımla...
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Tüm verdiğiniz bilgiler ve paylaşımlar için çok teşekkürler Babo. İyi tatiller..
    Yalanın evrensel olduğu bir zamanda, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir.

3. babo abi selam,

altaki yazın eski forumdan. 05-12-2015 te yazmışsın. link

SORU;
    Altin VURUS 5 Başladımı?

CEVAP;
    HAYIR HENÜZ BAŞLAMADI..

NEDEN;
    Birincisi Borsanin alternatifi piyasalarda (FAiZ) ateş henüz sönmedi. Faizde %12 ler görüldü, 1.ci dip yapildi.
    %16 hatta %17 leri bekliyorum, Faizde o hedeflere gelinmeden 2.ci dip yaşanmayacaktır.

2-3 gün öncede,
    "Bu Rakamlar, benim bu başlıkta ilk 3 sayfadan beri yazdığım ve savunduğum argumanlar ve hedefler idi.
    Bu hedeflere gelindi, bu noktada ''Faiz'' yükseldi."
    demişsin.

şincik, ahali ve kendi adıma soruyorum. Altin VURUS 5 Başladımı? Başlamadımı ? 2.dip var mı ?

biliyorum tatildesin, ama kafama takıldı sorayım dedim.

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku

Birinci Grafiğimiz XU30 EURO grafiğimiz;
    Bu Grafiğimizde Düşen kanalın yukarı geçildiğini ve 35 EURO hedefli bir ÇIKIŞ içinde olduğumuzu daha önce de yazmıştım. Bu ÇIKIŞ 'Datlı Datlı' olacak! Nasıl Yani? dediğinizi duyar gibi oluyorum.

''Düşüyormuş gibi yapacak, azıcık aşağı salınacak, emme daha sonra tekrar yukarıya dönecek.
    Hepiniz benden daha ''SIKI BORSACISINIZ'' ne demek istediğimi anlarsınız.

Bu Mesajımda USDTL ile ilgili Grafik vermiyorum, ÇÜNKÜ geldiğimiz noktada İşbankası gibi bir kurum USD bazlı xx yıllık tahvil ile %7.125 den (yanlış hatırlamıyorsam) 2028 vadeli USD doları topluyor.
    Diğer yandan Geçen hafta Türkiyede faaliyet gösteren bir banka %17 Faiz verdi bir mevduat müşterisine.
    Bir başka bankanın da kendi müşterisine %18.5 verdiğini 'duydum'..
    Bu Rakamlar, benim bu başlıkta ilk 3 sayfadan beri yazdığım ve savunduğum argumanlar ve hedefler idi.

Bu hedeflere gelindi, bu noktada ''Faiz'' yükseldi.
    Geçen hafta yurt dışında idim, oradaki finansal piyasaları biraz dolaştım.
    Forumlarda ''Deutche bank'' ile ilgili yazılan çizilen ''OLUMSUZ'' şeylerin kuvvetli sermaye artırımları ile ''Sermaya yeterlilik rasyolarının'' güzel seviyelere çekilerek düzeltilmiş olduğunu gözlemledim.

Son düzenleme : sadeceizleyen; 29-06-2017 saat: 10:15. Sebep: edit

2015 yılının 12. ayında yapılan bir analiz.

Paylaşımdaki tarihte endeks 75 binlerde sonrasında 68 binler görülmüş tekrar yükseliş ve yine ikinci dip 70 binler.. Yani sorunuzdaki ikinci dip yaşanmış.

İkinci dipten itibaren hatırı sayılmayacak yükseliş ve düşüşlerle tam bir yıl geçerek 2016 yılı sonuna kadar gelinmiş. Son olarak bu başlıkta kademe kademe farklı argümanlar ve rakamlarla analizler yapılarak rakamlar irdelenerek günümüze kadar gelinmiş.

Ahali adına sorduğunuz için düşüncelerimi yazdım.

5. Babo, bir bankanın %7.125 den 2028 vadeli USD doları toplamasını ben yorumlayamadım. Doların yönü konusunda bundan nasıl bir ipucu çıkarmalıyız. En azından banka hangi varsayımla böyle bir şey yapar.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Abi grafiklerde sorun olmuş, mümkünse bir kopya atarmısın. Görünmüyor

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba
    Bildiğiniz gibiben Bistte ve Viop da işlem yapmıyorum.
    Ancak yıllar evvel söz verdiğim gibi XU30 EURO grafiğimi haftada bir de olsa paylaşıyorum.

Geldiğimiz noktada yaz nedeni ile sık sık seyahatlerim olacak.
    Bu nedenle, yorum ve grafiklerimi bu başlık altında toplayarak seyahatlerime başlayabilirim.

Birinci Grafiğimiz XU30 EURO grafiğimiz;
    Bu Grafiğimizde Düşen kanalın yukarı geçildiğini ve 35 EURO hedefli bir ÇIKIŞ içinde olduğumuzu daha önce de yazmıştım. Bu ÇIKIŞ 'Datlı Datlı' olacak! Nasıl Yani? dediğinizi duyar gibi oluyorum.

''Düşüyormuş gibi yapacak, azıcık aşağı salınacak, emme daha sonra tekrar yukarıya dönecek.
    Hepiniz benden daha ''SIKI BORSACISINIZ'' ne demek istediğimi anlarsınız.

XAUERO bazlı grafik baktığımı beni takip eden borsacılar bilir.
    Aşağıdaki Grafikte ''yeterince bir müddet'' sizlere IŞIK tutacak bir grafik mevcuttur.
    Bu grafikteki çizgilere göre de XAUEURO olarak ''SON BiR'' aşağı salınma yapabilir.

Bu Vesile ile ALTINDA 800$ veya 900$ bekleyen ''GUZUCUKLARIN'' yanaklarından 1 kez daha öper, meee lerimi yollarım onlara.

Bildiğiniz gibi ben Forex de işlem yapmaktayım. Bu Bağlamda hazır buralardayken bir de EURUSD grafiği şeettireyim dedim. Aşağıdaki Grafik diyor ki; EurUsd de bir defa daha aşağı salınma ''Yaşanabilir'' bu aşağı salınma BEYAZ destek çizgisinde sonlanmazsa eğer, daha aşağıdaki MAVİ KANAL DESTEĞİNE kadar da salınabiliriz diyor!! Dikkat buyurun, bunu ben demiyorum, GRAFiK DİYOR!!

Haa kalkıpta ''BaBo abi yav, Beyaz destekdeki numara nedir? Ya da Mavi destek kaçtan geçiyor abi?'' demeyin Lem, oturun grafiğe bakın ve o rakamlar görün!!! Tembel herifler sizi..

Gelelim GbpUsd ye yani İngiliz sterlinine, yani namı diğer ''KRALİÇE'' ye.
    Bu Namıssız kraliçe, ciddi bir DİP OLUŞUMU içerisinde, Fakat yine grafiklere göre ''SON BİR'' aşağı salınma ile 1.23 seviyesi civarına ''SALINABiLİR'' ben demiyorum bunu Grafiklerin yalancısıyım!!

Bu Mesajımda USDTL ile ilgili Grafik vermiyorum, ÇÜNKÜ geldiğimiz noktada İşbankası gibi bir kurum USD bazlı xx yıllık tahvil ile %7.125 den (yanlış hatırlamıyorsam) 2028 vadeli USD doları topluyor.
    Diğer yandan Geçen hafta Türkiyede faaliyet gösteren bir banka %17 Faiz verdi bir mevduat müşterisine.
    Bir başka bankanın da kendi müşterisine %18.5 verdiğini 'duydum'..
    Bu Rakamlar, benim bu başlıkta ilk 3 sayfadan beri yazdığım ve savunduğum argumanlar ve hedefler idi.

Bu hedeflere gelindi, bu noktada ''Faiz'' yükseldi.
    Geçen hafta yurt dışında idim, oradaki finansal piyasaları biraz dolaştım.
    Forumlarda ''Deutche bank'' ile ilgili yazılan çizilen ''OLUMSUZ'' şeylerin kuvvetli sermaye artırımları ile ''Sermaya yeterlilik rasyolarının'' güzel seviyelere çekilerek düzeltilmiş olduğunu gözlemledim.

Bu Vesile ile daha fazla gevezelik yapmadan Hepinizin bayramını Kutlar, sağlık sıhhat ve Huzur dolu günler dilerim.
    Herşey para değildir, ailenize, eşinize ve çocuklarınıza vakit ayırın, PARA gider ve gelir, ancak ''HAYATI YAŞAMAYI KAÇIRIRSANIZ'' o geri gelmiyor!!

Öptüm gıdınızdan..

Alıntı Originally Posted by stefano Yazıyı Oku
    Abi grafiklerde sorun olmuş, mümkünse bir kopya atarmısın. Görünmüyor
    17 yıldır sanal alemde verdiğim grafiklerimi saklarım.
    Bu amaçla kullandığım Web sitesine $$ ödüyorum.
    Bu web sitesi bana mesaj atmış;
    Diyorki, sen bu resimleri (grafikleri) 3.cü partiler ile paylaşmaktasın "sana ZAM yaptım" ... )))
    Şimdi tatildeyim, bilgisayarım yanımda değil, sadece cepten yazabiliyorum, dönünce ödeyeceğim o $$ ları.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

8. Teşekkür ederim. İyi tatiller abi.

Sayfa 45/169 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •