Sayfa 8/183 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1459 madde; 57 - 64 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Alım satım vergisi alım tarihi ile satım tarihi arasındaki kazanç farkından oluşuyor. Takvim yılının önemi yok.
    Cevap için teşekkürler sn. Rxpu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Burak8753 Yazıyı Oku
    Cevap için teşekkürler sn. Rxpu

Eyvallah .
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. 5 yıllık CDS 782'ye gerilemiş diyor malum ekonomi kanalı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Eurobond mu alsam Doviz cinsi Serbest Fon mu karar veremedim. Al sat yapmiyorum pek ama Eurobondun faizi artik baya bir vergilenir olmus, fondaki %10 stopaj daha iyi gibi sanki.

5. Bir miktar otobüs terketti sanırım Bursa otogarını. Sanki fiyatlar biraz yükselmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bence de...

Vergiden ve olumden kacis yoktur derler coniler

Syg,
    Sonra yatlarına atlayıp cayman adalarına gittiler.

7. Düşük vergili ülkelerde bilinmeyen, az bilinen başka problemler var. Benim okudukça bulduklarım buzdağının görünen kısmı.

Vergi sizden aslında bir şekilde çıkıyor. 0 vergi olan yerde ya güvenlik/eğitim/sağlık üçlüsünden birisi adam soyarcasına çok pahalıdır, ya da vergiyi başka yerden tahsil ederler.

Öyle hem canım/malım güvende olsun, hem bedava sağlık hizmeti olsun, hem okulları iyi ve bedava olsun, hem otomobil/emlak ucuz olsun hem de vergi alınmasın ohooo

başka?

krema da koyayım mı üzerine?

8. Bir ara Güney Kıbrıs da böyle çok milyoner parası çekiyordu ülkeye şöyle böyle avatanjlıyız diyerekten... Milyonerler bir sabah bir uyandılar 100 bin euro'nun üzerindeki bütün hesapları traşlamışlar.

ytd

Sayfa 8/183 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •