Sayfa 517/690 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Siz de bayağı eskiymişsiniz.
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bende ayaklı borsadan beri mütevazı butcemle borsadayim.Benim ilk önerim şudur.Borsada kaybetmemekte bir kar dir...Önemli olan sermaye erimesin.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Valla benim borsacılığımı daha evvel yazdım.Aylardır burdayım ,tek lot satmadım,daha da yolumuz baya uzun.Bu bilanço muhteşem gelecek,en güzeli bilanço öncesi hareket başladı,bilanço ile de şekil yaparlar,sonra bu bilanço muhteşem gelince 9 aylık bilanço beklentisi başlar,önümüzde isgyo ,sngyo,trgyo örnekleri de olunca insan umutlanıyor.Hayırlısı artık.

3. Bu çeyrekte KKM kârını gösterebilecek mi?
    Alınan avanslarin ne kadarı hangi proje için alınmış?
    Bu çeyrekte bitmiş projelerden tapu devirleri ne kadar olacak?
    Bu soruların ne kadarını cevaplarsak kârı o kadar iyi tahmin edebiliriz

4. 1.40-1.50 ciddi maliyet bölgesi, 1.35 aşılırsa çarşı karışır demiştim 1.50 hacimli aşılır 2 gün üzerinde kapanış olursa daha önce ihtimal verdiğim mega trend oluşabilir. 1.40-1.50 aralığında çok satış olur, tahtaya hakim olan grup alır geçer mi yoksa yıldırıp döker mi? Süreci bu belirleyecek. YTD

Sizin oyun planınız ne 1.4 1.5 arası satmak mı lazım beklemek mi.Diyelim ki bu aralıkta kağıdı sabit tuttular.1.4 altı stop olursunuz ondan eminim de )))))))

6. KLGYO 1.40 stopladım. YTD

7. Yazdıktan sonra gördüm, hareket tarzımı doğru öngörmeye başlamışsınız

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sizin oyun planınız ne 1.4 1.5 arası satmak mı lazım beklemek mi.Diyelim ki bu aralıkta kağıdı sabit tuttular.1.4 altı stop olursunuz ondan eminim de )))))))

8. 1.45 geçilmeden geri almam. Aradaki 5 kuruş sigortam. Tavan yapmış bir kağıt bu kadar gevşek açılmaz. YTD

Sayfa 517/690 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •