Sayfa 285/341 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2727 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Ah o ünal aysal ahh, bende dahil mahvetmişti ky yi. Hem bedelli, hem hisse satışı yaptı, içinden geçmişti milletin ş..siz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısınız. ozamanlar gercekten ky perisan olmustu. saygılar

2. ozamanlar bedelsiz hikayesi vardı hissenin. simdide genel kurulda alınan yetkilerle florya arazisi ve diger gayrimenkullerin degerlendirilmesi. saygılar

3. Ozaman riva arazisi olayı yeni başlamıştı. Borçsuz gs hayalleri vardı. Adnan polat yatırımcı dostuydu, ünal aysal hisse satma yetkisi aldı ve aldığı yetkiyi kullandı acımasızca dünya kadar hisse sattı. Ardından bedelli kararları geldi yüksek oranlarda. Yani ünal aysal ın para bulma yöntemi sadece borsadaki yatırımcıların cebiydi.

4. Lanet etmiştim, bir daha bulaşmam demiştim, gs den soğumuştum ama yine dayanamadım.
    Bakalım barışacakmıyız artık
    -Lafım bitmeden tavanı bozdu. -

5.  Alıntı Originally Posted by brathma Yazıyı Oku
    60 liradan 430 liraya cıktı. daha sonra bedellilerle hisse bölündü. sanırım yeni rakamlarla 10 tl ye denk geliyor

saygılar
    tam da benim hedeflediğim yer 10 üstü..ligde geçen seneki ts gibi bi de puan farkını aralasa biraz.... gs 2,60 diplerden gelen hisse üç beş kat gidebilir ...aynı bjk nin 2,60 dan 12 yaptığı ve ts. 2,50 den 9 lara gittiği gibi..bu sene gs yılı olabilir ümidiyle ve hisse ucuz kaldığı için 3 altından baya bi toplamıştım...sabırla beklemeye geçtik nasip..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. Bu değerlemelerde, sanırım NEF grubu olarak, Erden Timur çok büyük rol üstlenecek.

Hem şimdi sportif direktör olarak görev yaparken, hemde olurda başkan olarak göreve gelirse (sportif başarılar ile bu desteklenirse tabi ) bu sene sanırım Galatasaray'ın senesi olur diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by brathma Yazıyı Oku
    ozamanlar bedelsiz hikayesi vardı hissenin. simdide genel kurulda alınan yetkilerle florya arazisi ve diger gayrimenkullerin degerlendirilmesi. saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
    Ne oldu buna atmıştım bir kenara,düştükçe almıştık,şimdi 6 üstü ve postaladık,bayağı sürpriz oldu,TS'ci olmuştuk guya beklentisi olduğu için,onun yerine sürprizi bu yaptı,guya arazi işleriymiş,zaten bildim bileli vardı o

8. Yenilirse , taban , önümüzdeki hafta yener tavan

yemin ederim insanlara böyle bir sistemin olduğuna inandırmaya çalışıyorlar

spor hisseleri iddaadan daha kötüdür , tam dersin , müthiş bir çekişme var takımlar arasında
    işte o zaman öyle bir basarlar ki , satmaya fırsat bile bulamazsın

bulaşmayın derim , yatırım tavsiyesi de değildir, isteyen bulaşabilir
    bir zamanlar bu sayfada halkbankası hissesinde parasını bitiren , birisi vardı sabah akşam , bu takımın arazisini , gelir giderini hesaplardı

Sayfa 285/341 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •