Sayfa 263/347 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Sağolun sayın eliot.
    Bu Tuzladaki arsadan altın, petrol çıksa inanın o gün eksi kapatırız. Bırakın artık şu atın yularını. Biraz koşsun artık dörtnala.

2. Şirketin tü, kaka beş para etmez dediği, Tuzla arsa muhabbeti 2018 yılında idi. Tü kaka dedikleri yeri bizim sözü özü güvenilir firmamız, 28 milyon dolara satışa çıkardılar, sonra esamesi okunmadı. Onu da başka trade de kullanırız!!! Anlayana...Bakalım bu ikinci dikiş satış haberi ile yüzde kaç vurgun yapacaklar!!!
     Alıntı Originally Posted by hopese Yazıyı Oku
    Sağolun sayın eliot.
    Bu Tuzladaki arsadan altın, petrol çıksa inanın o gün eksi kapatırız. Bırakın artık şu atın yularını. Biraz koşsun artık dörtnala.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Hissenin totalde 3 tavan acigi var bu hafta haberle bunu kapaticaktir tahminim. 450 480 arasina getirir kagidi. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by hopese Yazıyı Oku
    Sağolun sayın eliot.
    Beklediğimiz günlere değer inşallah sonuçta 42 milyon fark var bence pozitif pozitif yansıyacaktır
    Ytd

5. Hafatalıkta tobo görünümü var 360-370 noktaları haftalıklarda neredeyse 7 kez geçilememiş aylıkta ise 2021 yılını ait 8 ve 9. aylar 370 direnci var ayrıca aylıklarda ise bir küçük çanak mevcut yani haftalıkta ve aylıkta 370 rakamı önemli geçilir ise biraz daha hızlı ilerleriz gibime geliyor ve mum barların büyük bir bayrak gilaöaya gideceğini düşünüyorum

Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. Valla Eliot hocam At hırsızları ve Yönetim kağıda sahip çıksaydı 1.000 li rakamlar olurdu kaç kere teknik obo,tobo,flama fincan kulp ,fibo bu teknik göstergeler isleseydi kağıt 20 tavan çekerdi maalesef Türkiye'de BIST 50 dışında teknik işlemiyor şu anda Bedelsiz olursa ve yeni inovasyon olursa birde At hırsızları bertaraf edilip Şirket yönetimi hisse geri alım yaparsa Alcar bir Ege endüstri olur

7.  Alıntı Originally Posted by kakavan Yazıyı Oku
    valla eliot hocam at hırsızları ve yönetim kağıda sahip çıksaydı 1.000 li rakamlar olurdu kaç kere teknik obo,tobo,flama fincan kulp ,fibo bu teknik göstergeler isleseydi kağıt 20 tavan çekerdi maalesef türkiye'de bıst 50 dışında teknik işlemiyor şu anda bedelsiz olursa ve yeni inovasyon olursa birde at hırsızları bertaraf edilip şirket yönetimi hisse geri alım yaparsa alcar bir ege endüstri olur
    sayın kakavan
    yönetimin kağıda sahip çıkma noktasında haklısınız
    ben teknik olarak hissenin hareket ettiğini düşünüyorum
    bistte bi kaç kağıtta olmuştur bu hissede o kadar tavan olabileceğini zannetmiyorum
    bedelsizi göstere göstere yapmazlar
    geri alımı desteklemiyorum zaten dışardaki lot az
    ytd saygılar

8. Sayın Eliot hocam tekniğe göre imkansız At hırsızları bizden daha iyi görüyor adamlar hâkim kağıda 8 kere 370 neden geçmesin bütün formasyonlar ve Eliot dalgaları geçen yıl 800 TL gösteriyor du adamlar paslasiyor hacmi momentum u bozuyor inşallah sizin dediğiniz gibi teknik İşler ancak Bu At hırsızları kağıdın yakasından düşme şartıyla

Sayfa 263/347 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •