Sayfa 239/413 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 3299 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Bank Of hisseyi yikmak icin geldi.
    Gercekten her kademeden Guzel Satis yapti.
    Hacimli tarihi yeni zirveden sonra tepeye igne atip yatay kapanis mumu teknikcilerin ruyasini kacirir cinsten.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Bank Of hisseyi yikmak icin geldi.
    Gercekten her kademeden Guzel Satis yapti.
    Hacimli tarihi yeni zirveden sonra tepeye igne atip yatay kapanis mumu teknikcilerin ruyasini kacirir cinsten.

Sevgili ortağım memo,
    .
    BOFA bugün dediğin gibi 3.070.000 lot 4.973 aortla satmış görünüyor.Sanırsam yarın da alan temettüden faydalandığına göre en fazla sattığı aortla da yarın 3-5 milyon lotta alır.Basmış ki aşağıya bence yarına özel alım için.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

4. Beni Urkuten yarin herkes yukselis bekliyor ve kimsenin satmayacak olmasi.
    Ama oyuncular temettu almadan temettunun 2 kati para kazanmayi biliyor yukardan verip asagidan alarak.
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili ortağım memo,
    .
    BOFA bugün dediğin gibi 3.070.000 lot 4.973 aortla satmış görünüyor.Sanırsam yarın da alan temettüden faydalandığına göre en fazla sattığı aortla da yarın 3-5 milyon lotta alır.Basmış ki aşağıya bence yarına özel alım için.
    .
    Syg

Ben aksine düşüş gelirse ilave yapicam,
    Temettü ile de alicam.
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Beni Urkuten yarin herkes yukselis bekliyor ve kimsenin satmayacak olmasi.
    Ama oyuncular temettu almadan temettunun 2 kati para kazanmayi biliyor yukardan verip asagidan alarak.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Vergiden kaçınmak için temettü öncesi hisse satışı, hisse alımına göre daha makul bir yaklaşım. Tabi ki oyuncuların sizi terste bırakmak için tahtayı yukarı sürme ihtimali de var.

Spotta Navlunlar aynı ama vadeliler kötüleşmiş.

https://m.braemarscreen.com/?fromweb=true

Fon ve yabancı ilgisi Gsdde’de bize kıyasla daha çok. Düşen navlunlara rağmen bu ilginin zamanlaması ilginç. Bizim kadar ucuz olmasa da Gsdde bedavadan hallice ama ilk çeyrek bilanço zamanlarında rüzgar denizcilik tarafından eserken sanki daha uygun ortam vardı.

Bizde Citi’nin son 1 aydaki alışları, 1. çeyrek bilançosu sonrası olduğu gibi yerini satışlara bırakırsa sıkıntı olabilir. Citi’yi iyi takip etmek lazım, hem 21 Aralık sonrası hem bu Mayıs’ta en doğru yerden onlar sattı. Sonrasında fon satışları tahtayı mahvetti. Belki de bugünkü satışı temettü öncesi vergiden kaçınma ya da endeksin bugünkü durumu ile ilgili de olabilir.
    Son düzenleme : meteor78; 25-08-2022 saat: 02:48.

7. Dostum bunun temelle alakasi yok inan bana.
    Gsdde sermaye holdingin 3te1i kadar ve halka acikligida daha az yani cok daha sıg toplamasi cok daha kolay. Spekulasyona cok uygun. Istese x5 yapar ya holdingden daha pahali nasi fiyatlanir sahibi daha ucuz dersin ama olur. (İşc piyasa degeri 75milyar sisecam piyasa degeride 75 Milyar, yani iscyi 75milyara alirsan yannda şişe isgyo, isgsy, isfin, vb. Sirketlerede sahip olacaksin gibi fiyatlaniyor İsc)
    TR Piyasasinda cok temele bogulmadan işleyiş tarzini biraz kesfetmeden cok yanilgiya duseriz.
    Borsada kesin kazandim hissi cok tehlikeli beni urkuten bu.
    Temettu var kesin kazandim havasinda herkes. Bekleyen elbet kazanacak benim derdim şu bi haftalik surec.
    5.10a kadar surdu hacimle nerde nasi satti belli degil.
    Gordugu zirveden 24 kademe asagidayiz. 20 kademe daha basarsa kimse temettuden kazanmamis olmayacak ama Spek 50kademe trade etmis ve cok daha kazanmis olacak. Illa olacak demiyorum bu ihtimale gorede planim var.
    Stratejim dusersede kazanmak Cikarsada kazanmak uzerine.
    Sermayemi lotumu ona gore ayarladim.
    Umarim guzel bir gun olur.
    Rasgele.
     Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Vergiden kaçınmak için temettü öncesi hisse satışı, hisse alımına göre daha makul bir yaklaşım. Tabi ki oyuncuların sizi terste bırakmak için tahtayı yukarı sürme ihtimali de var.

Spotta Navlunlar aynı ama vadeliler kötüleşmiş.

https://m.braemarscreen.com/?fromweb=true

Fon ve yabancı ilgisi Gsdde�de bize kıyasla daha çok. Düşen navlunlara rağmen bu ilginin zamanlaması ilginç. Bizim kadar ucuz olmasa da Gsdde bedavadan hallice ama ilk çeyrek bilanço zamanlarında rüzgar denizcilik tarafından eserken sanki daha uygun ortam vardı.

Bizde Citi�nin son 1 aydaki alışları, 1. çeyrek bilançosu sonrası olduğu gibi yerini satışlara bırakırsa sıkıntı olabilir. Citi�yi iyi takip etmek lazım, hem 21 Aralık sonrası hem bu Mayıs�ta en doğru yerden onlar sattı. Sonrasında fon satışları tahtayı mahvetti. Belki de bugünkü satışı temettü öncesi vergiden kaçınma ya da endeksin bugünkü durumu ile ilgili de olabilir.

8. Arkadaşlar gemilerin değerlemesi 2.çeyrek itibarıyla güncel mi yoksa daha 2021 fiyatlama karı mı geçerli .Bu uzun vade yatırım yapanlar için önemli .Bilanço okuma becerisi olanlar söylerse mutlu ederler bizi.Teşekkürler.

Sayfa 239/413 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •