Sayfa 190/582 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bizim sohbet gişe roloru kırıyor sayın linux, aşağısı ana baba günü olmuş, millet oturacak yer bulamıyor..;-)))

Faydalı yorumlarınız için teşekkürler, seyircilerede iyi eğlenceler..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Sen de aslında güzel insansın, oyunu kuralına göre oynayıp kazancına bak😉
    Bizim forum en güzel paylaşımların olduğu çok hareketli bir forum . Ama anlamak İçin biraz yıllanmak ve yolunmak lazım değil mi 🤣

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Sen de aslında güzel insansın, oyunu kuralına göre oynayıp kazancına bak��
    Bizim forum en güzel paylaşımların olduğu çok hareketli bir forum . Ama anlamak İçin biraz yıllanmak ve yolunmak lazım değil mi ��
    Şimdi anlamış değilim bu işleri, ilk girdiğim günde biliyorum, ama o zamanlar bu kadar kâr ve hareket yoktu..!!

Memur maaşlarına göre inip çıktığı günlerdi o zamanlar, bende üç kuruş maaş alan memurun parasına göz dikmiyordum..,!!

Şimdi kâr arttı ve hissede çok memur kalmadı, Ahmet efendi ve bizlerin arasında dönüyor masa, bilmem anlatabildim mi..

3.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Şimdi anlamış değilim bu işleri, ilk girdiğim günde biliyorum, ama o zamanlar bu kadar kâr ve hareket yoktu..!!

Memur maaşlarına göre inip çıktığı günlerdi o zamanlar, bende üç kuruş maaş alan memurun parasına göz dikmiyordum..,!!

Şimdi kâr arttı ve hissede çok memur kalmadı, Ahmet efendi ve bizlerin arasında dönüyor masa, bilmem anlatabildim mi..

Borsa memurlara göre değildir dünyanın hiçbir yerinde . Fırsatlar fiyatlanır, gerçekler memurlara satılır. Biraz tecrübe için iyi para ödenen bir yerdir. Bedelini biraz öder, sonrasında ise faydalanmak isteyen diğerlerine satarsınız silsile usülü. Ama çok zevklidir , dediğiniz gibi meydan belli bir süre sonra satranç hamleleri yapan kıdemlilere kalır. Kimkime dumduma sonrası 😎

4.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Antalya demre projesi bolgeye yakin havaalani olmadigi icin yapilmiyor olabilir. Demre havaalani yapilacak denmisti ama ertelendi sanirim. Sonucta otobusle en yakin havaalani 3-4 saat olan bir yere de otel yapmak su anda verimsiz gibi. Eger bolge gerekli yatirimlar havaalani yol tamamlanirsa o bolge cennet gibi bir yer. Sanirim o bekleniyor. Ayrica otel gibi yatirimlarin geri donusu cok uzun onum yerine al sat ile para iki yilda ikiye katlayabilir. Siz 2 yil insaat otel yapacaksiniz koydugunuz oarayi geri almak 10 yil surecek o da covid gibi rusya ile yasanan kriz gibi seyler olmazsa. Bence kaptan dogru yolda isi cok iyi biliyor. Bu hissede olma sebebim de bu.
    Ben de paralel şekilde düşünüyorum. Turizm yatırımları da önemli ama sanki 1/3 gibi bir oranda yapılmalı. Yani yap-sat 3 birim iş yapılıyorsa kira gelirine oynayacağınız iş 1 birim olmalı.. Öbür türlü sürekli kira gelirine yapılan yatırımlar firmanın dinamizmini kaybetmesine yol açıyor

5. Sohbet güzel de.

Ölüsü 25 olması gereken kağıt. Arkadan pat pat vosvos gibi, büyük çıkış ile 8.5 a geliyor

Yani sohbet güzel de gerçekler malesef tahtada ve gerçekler can sıkıyor yazık.
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bizim sohbet gişe roloru kırıyor sayın linux, aşağısı ana baba günü olmuş, millet oturacak yer bulamıyor..;-)))

Faydalı yorumlarınız için teşekkürler, seyircilerede iyi eğlenceler..;-))

6. Benim de soylemek istedigim nokta o. Bu sirketin defter degeri yil sonunda yaklsik olarak 20 liralara yukseecek. Gyo hissesinde yuzde 25-30 iskonto olabilir bence. Ozak ozelinde ise buyuyen ve ureten bir gyo oldugu icin 1 defter degeri islem gormesi zaman zaman yapacagi projelere gore uzerine cikmasi normaldir. Sorun su ki kucuk yatirimci 8 lerden bu hisseyi almak yerine 2-3 defter degeri arasi gyo larin pesinden kosuyor. Buradan isim yazmayayim. Ne zaman bu hisseye ky ilgisi baslar o zaman 1 defter degerine ulasiriz bence. Not takaslara baktigimizda is yatirim blok mal tasiyo ve hic azalmiyo. Son 2 haftada 4 milyon daha artmis. Ikinci sira yatirim fonlari 3. Sirada citi 4. Sirada deutche 5. Sirada emeklik var. kalan kurumlarda mallar surekli azaliyor yani kurumsal is yatirim aliyor ky surekli satiyor. Her kurumdan esit satis var. gercek su ki buyuk bir yatirimci var kalan buyukler kurumsal kucuk yatirimci yani 0-1 milyon aradi mal tasiyan grup cok cok az.

7. Temelin, tekniğin ve de geleceğin olduğu nadir hisselerden biridir özak . Her alım yerinden artı yazarsınız hiç satmazsanız. Her dakika sürpriz bir kap haberi gelebilir ansızın siz hayalini bile kuramazken. Bazen aşık olursunuz daha da alasınız gelir hatta iyiki bayan değilsin yoksa benim hanım yerine seni alırdım dersiniz 🤣
    İşte öyle büyük bir aşktır özak , genelde eziyet çeke çeke, söylene söylene ama hep zirvede , yeni yeni zirve hayaliyle...

8.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Benim de soylemek istedigim nokta o. Bu sirketin defter degeri yil sonunda yaklsik olarak 20 liralara yukseecek. Gyo hissesinde yuzde 25-30 iskonto olabilir bence. Ozak ozelinde ise buyuyen ve ureten bir gyo oldugu icin 1 defter degeri islem gormesi zaman zaman yapacagi projelere gore uzerine cikmasi normaldir. Sorun su ki kucuk yatirimci 8 lerden bu hisseyi almak yerine 2-3 defter degeri arasi gyo larin pesinden kosuyor. Buradan isim yazmayayim. Ne zaman bu hisseye ky ilgisi baslar o zaman 1 defter degerine ulasiriz bence. Not takaslara baktigimizda is yatirim blok mal tasiyo ve hic azalmiyo. Son 2 haftada 4 milyon daha artmis. Ikinci sira yatirim fonlari 3. Sirada citi 4. Sirada deutche 5. Sirada emeklik var. kalan kurumlarda mallar surekli azaliyor yani kurumsal is yatirim aliyor ky surekli satiyor. Her kurumdan esit satis var. gercek su ki buyuk bir yatirimci var kalan buyukler kurumsal kucuk yatirimci yani 0-1 milyon aradi mal tasiyan grup cok cok az.
    Takaslara bakma dostum , her takas romaya çıkar , romalı gladyatör kaptana çıkar. Sana takaslarda ne görmek istiyorsan gösterir emin ol. Bunu büyükyalı projesinden daha da net gösterir 😉

Sayfa 190/582 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •