Sayfa 89/108 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 860 madde; 705 - 712 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Esan Eczacıbaşı na

2. Esan ile yapılan gizlilik sözleşmesinin akibeti nedir acaba bilen varmı?

3. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

ACA42

Bakır madeni raporu çıkmadan buralar şenlenmeyecek her halde, Bir zamanlar bir alman firması yüklü miktarda bakır rezervi olduğunu teyit etti. Bakır madeni olan yerde altında çıkar diye biliyorum. Bu fiyatlar domatesin fiyatları bile değil, hisse fiyatı bedavanın bedavasında, bizim yatırımcılar ilerleyen zamanda 5 den 10 dan 20 den alır ama bu fiyatlardan almazlar. Dedim ya hisse altın, şimdilik çamurlu altın olduğu için değeri bilinmiyor. Borsa da beklenti satın alınır. Gerçekleşince satılır. Klasik borsa kuralı. Bu beklenti değil de ne?. Şahsi fikrimdir kesinlikle Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

ACA42

Bakır madeni raporu çıkmadan buralar şenlenmeyecek her halde, Bir zamanlar bir alman firması yüklü miktarda bakır rezervi olduğunu teyit etti. Bakır madeni olan yerde altında çıkar diye biliyorum. Bu fiyatlar domatesin fiyatları bile değil, hisse fiyatı bedavanın bedavasında, bizim yatırımcılar ilerleyen zamanda 5 den 10 dan 20 den alır ama bu fiyatlardan almazlar. Dedim ya hisse altın, şimdilik çamurlu altın olduğu için değeri bilinmiyor. Borsa da beklenti satın alınır. Gerçekleşince satılır. Klasik borsa kuralı. Bu beklenti değil de ne?. Şahsi fikrimdir kesinlikle Y.T.D.
    o haber dusunce ati alan uskudari gecmis olur..ates olmayan yerden duman cikmaz..sessiz beklemeye devam edin sesinizi cikarmayin:)

5.  Alıntı Originally Posted by Canlipara5353 Yazıyı Oku
    o haber dusunce ati alan uskudari gecmis olur..ates olmayan yerden duman cikmaz..sessiz beklemeye devam edin sesinizi cikarmayin:)
    ŞİİSSSSSSSTTT sessizlik :)

ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    ŞİİSSSSSSSTTT sessizlik :)

ytd..
    Tamam sessiz durmakta fayda var ama bir tabir var (eşşeğin kulağına suyu kaçırmak) lazım. Sayın spek bilsin ona göre hareket etsin. Aksi takdirde %93,92 isi halka arz olan her ne kadar da iyi yönetilmese de böyle altın gibi ve fiyatı çok düşük olan hisseyi bir babayiğit çıkar toplar, sonra bizim spek ayaz da kalır diye bi hatırlatayım dedim. K.Y.T.D.

7. piyasa bozdu burası iyi durdu hadi hayırlısı ytd..

8. Bir cisim yaklaşıyor.....

Sayfa 89/108 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •