Sayfa 616/690 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Bu bilançoda bence bilanço akşamı borsa camiası bunun PD/DD ni değil de F/K sını konuşacak tartışacak.Bunu da yazmış olayım da gelecek cuma kendi yazımı alıntılama şansım olsun))))))) Twitter da bir ton üstat kağıt gidecek diye size demiştim yazmıştım falan diye yazıyor ya yahu biz aylardır yazıyoruz bir şey diyenimiz yok.Topik ahalisi olarak bu konuya dikkat çekmemiz lazım hakkımız yeniyor.

Hayırlısı artık bekleyelim görelim.

3. Elimde şu anda 1 lot hisse var, 2.00 üstü çıktım. Bilanço iyi gelse de gelmese de bilanço sonrası tahminim kağıt 2.30-2.49 max görüp geri gelir. YTD

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Naçizane tavsiyemi yineleyeyim sn tahminci beş gün kağıt ne yaparsa yapsın umursamayın cuma akşamı bilançoyu görelim ona göre duruma bakalım.Tabi elinizde şu anda hisse varsa)))))))) Siz haftasonu riskini de pek almayı sevmeyebilirsiniz diye düşünüyorum
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4. Günaydınlar, Bol kazançlı ama öncelikle sağlıklı bir haftanız olsun

5.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    ADESE daha emekleyen bir bebek, öyle değil mi? Çok da takılmayın kaçan balık büyük olurmuş, siz kazancınıza bakın enflasyon + kazanıyorsanız bence başarılısınız demektir. IEYHO’ dan da erken mi çıktınız? YTD
    Valla nasıl kurtardım kendimi bilemiyorum, cemaş harici hem adeseyi hem ieyho yu az bir zararla sattım.. Cemaşta eli kulağında bir ara üç hisseden bugün 14k zarardaydım şimdi 1,5k kaldı zarar

6.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Valla nasıl kurtardım kendimi bilemiyorum, cemaş harici hem adeseyi hem ieyho yu az bir zararla sattım.. Cemaşta eli kulağında bir ara üç hisseden bugün 14k zarardaydım şimdi 1,5k kaldı zarar
    Bilmediğin sularda derinlere açılmayacakmışsın , hisseler tam bir adrenalin hisseleri abovvvv YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bilmediğin sularda derinlere açılmayacakmışsın , hisseler tam bir adrenalin hisseleri abovvvv YTD
    Sn tahmincinin dediği kadar varmış

8.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Sn tahmincinin dediği kadar varmış
    yok yaw iyiydi sn şekerli hareketler cemaş da adese de ieyho da
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 616/690 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •