Sayfa 545/712 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

BofA bugün THYAO PETKM alıp AKBNK EREGL satıyor,

2. Öyle yada böyle endeksi Tombul olmadan ne tutabilirler ne de yükseltebilirler. Her halükarda endeks 4000 leri aşacaksa Tombulun karlılık trendine ihtiyaçları var. YTD ✈

3. BOA ne yaparsa o oluyor, yazık!
    Yerli 🐀 ile bir yere kadar.
    Who, baby, Who Will Save The World?

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    BOA ne yaparsa o oluyor, yazık!
    Yerli 🐀 ile bir yere kadar.
    Sn agha , merak etmeyin özsermayesi belkide %40-50 arasında artış yapan bir şirket buralarda fazla durmaz benim görüşüm. Yeni gelecek Bilanço ile pd dd oranı tekrardan 0,70 lere falan düşecek. F/k orani tahmini 3,5 lara düşecek. Ama bu bilançoda artış ve şirketin yoğun çalışmasına bakinca ve personel olsun, uçak alımları olsun biran önce bunları çözmeye çalışıyorlar. Yani işler baya baya iyi ve Aralık bilançosu bile yine tarihi olacaktır (her sene 12 nci ayda gelen bilançolar içinde en iyisi olacaktır sanırım)

Büyüme olayi bitmedi ve son gaz devam ediyor diye düşünüyorum ben. Çünkü işleri full ve personel ile uçak alımları var gündeminde. Bunlar çok iyi gelişmeler.

Bu yüzden yerli yatırımcı da götürebilir hiç belli olmaz bence. Bankaları görüyoruz. Bazı büyük şirketleri görüyoruz. Yabancı kendi kafasına göre Amerikaya göre şekil alıyordur. Ama Yerli yatırımcı kafasına yattığında burayada akabilirler. THY daha bence tam anlaşılamadı yatırımcılar tarafından. Bilanço gelsin o zaman görücez neler oluyor. Kimler aliyor ve hisse nereye gidiyor diye bakacaz bakalım. Sene sonu bakalım nereye götürecekler hisseyi.

Heleki Tav i yada pegasus u öneren aracı kurumlar neden THY yi önermez çözemedim. Ama bu rekor bilançoyu gören yatırımcı yeniden şekil alacaktır sanırım

Tavsiye içermez kendi düşüncem dir.

5. “Ahmet BOLAT; Karın %10’una karşılık gelen primlerin 8 Kasım da hesaplara yatacağını açıkladı ama rakam vermedi.”

Tebrikler Başkan👏 Darısı biz yatırımcılara TEMETTÜ🙏

https://twitter.com/muratherdemm/sta...tv5Fkw0lSAckGA

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi olmayıp, Herkes kendi kararında HÜRDÜR.

6. Böyle bilanço beklentili şirket satılınca, tombul bile olsa kıllanıyorum

7. Ay sonu satışları.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 545/712 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •