Sayfa 105/179 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1426 madde; 833 - 840 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Teknosada şu ana kadar tahmin ettiklerim gerçekleşti..kaldı bilanço karı (170_200 mil.kar bekliyordum) eğer bilanço da bu kadar gelirse ?? Ardından piyasanın yavaş yavaş teknosaya uyanmasını bekliyorum..enerji ,,BIST 30 ve gıda hisselerinin engamesinden sıyrılarak dikkat çekeceğini düşünüyorum..asıl göze hoş hareketleri o vakit sergilemesini bekliyorum...o vakit potansiyeli yüksektir sözümüz yerini bulabilir..sabır sabır sabır..
    TKNSA Solo 2022/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 332,359,000 ne düşünüyorsunuz, tahmin ettiğinizden çok gelmiş, bu arada geçmiş olsun, abiniz ameliyat olmuş

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Mümkün değil 4.4 milyar tl bu çeyrek toplamda 10.7 gibi olabilir..
    Sayın Kazançkapısı muhteşem bir tahmin olmuş... Tebrikler..

3.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    TKNSA Solo 2022/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 332,359,000 ne düşünüyorsunuz, tahmin ettiğinizden çok gelmiş, bu arada geçmiş olsun, abiniz ameliyat olmuş

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Geçmiş olsun ...

4. Günlük (Log) kanal güncel görünümü..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. 2.ceyrekten 3.ceyrege gerceklesen yukselisin altı bu bilanço ile dolmuş oldu. Yani bu yükselişin bazi sirketlerdeki gibi ici boş bir yükseliş olmadigi tescillenmiş oldu.

Simdi bir müddet bu yükselişin sindirilmesi gerekiyor. Sonrasinda yilsonu beklentisi satın alinmaya başlanır.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    Sayın Kazançkapısı muhteşem bir tahmin olmuş... Tebrikler..
    Aslında kar rakamını da tam isabet ettim ama vergiyi erkene alınca işte

7. Fonlar alıma devam ediyor..

8. Piyasa bir türlü teknosaya inanmak istememişti alanlar da bir o kadar inandı..algoritmalar tahtayı çok sıkıştırmasına rağmen yatırımcı malına sahip çıktı..bu bilanço ile ilgili sürdürülebilir olacağına dikkat çektim ve piyasa artık kafasındaki şüphelerden arınmaya başlıyor..son çeyrek için beklentim yüksek ve 6 milyar tl satış bekliyorum ..sektörün sezonu son çeyrek ve ilk çeyrektir..faizlerin düşüşü ve stabil kurun pozitif etkisini hissedeceğimiz bir çeyrek olacak..

Sayfa 105/179 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •