Sayfa 620/1019 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop XLV

1. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    %500 kazanan kaç kişi var
    Ya da %100 ?
    En tepeden alan kaç kişi var diye sorsam ben de size Böyle bir rakamı bulmak imkansız. Fakat çevremde çok kişi biliyorum çok iyi maliyetlerde olan ve uzun süredir hissede olan. Son iki haftada MSCI endeksinin gazıyla da girenler illaki biraz çile çekecektir. Ama bu, sasanın yatırımcısına geçtiğimiz dönemlerde çok güzel kârlar ettirdiği gerçeğini değiştirmez

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    biz buraya boşuna mı şekilli şekullu oklu otlu grafikler atmıyoruz babayiğit ? burası da twitter gibi bal gibin de sosyal medya... para piyasalarında atış serbest diye biliyorum istisnası şu aralar TL ile ilgili yorumlar , terletir insanı ... yurtdışı ile ilgili de bir problem olmamalı ... borsa istanbul hissleri viop için ise öyle şekilli imalı grafikler problemli... spk rules şugar .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    ne diyor mesela spk ..... şuu hisseyle ilgili şunu yumurtladıktan '' hemen sonra '' elindeki hisseyi satış yapması ....

'' hemen sonra '' ne demek... bunun spk ' da hukukta zaman aralığı nedir ? hemen sonra ? incelemek lazım... 5 gün kuralı var 3 gün bilmem nesi var... makul şüphesi var... yedi sülalenin yedinci ceddinin göbeğinden akraban al sat yapar , sen de önceden sösyal medyadan parlatırsın hisseyi , gelir spk seni öper... eee şimdi endeks vadelide şöyle böyle dedin... ne malum önceden pozisyonlanmadığın ? ya endeks kontratındaki bir paylaşımın , yüklü bir işlemin piyasa bozucu işleme girerse ? yok la olmaz öyle şey , türev araç bu deyip sıyrılabilir misin ? bunları iyice didiklemeli bilmeli. ya da , ben sana yapma diyorum yap ama , sosyal medyada yapma diyorum... torosu sev , yeşili de koru....

heee 11 tane robot çalıştırıyorsun hepsinin birbirinden farklı stratejileri var di mi ?? hee iyi bir robotunun aldığı sonra sat verdiği hissede , diğer robotunun stratejisi al verirse ve bu işlemlerde birbirleriyle alışverişe düşerlerse emir iletimlerinde ne olacak ? bal gibi kendinden kendine işlem yaptın di mi ? peki bunlar endeks vadelide de oluyorsa ne olacak ? bir robotun satarken diğer robotun , diğer robotunun sattığı emirle eşleşti... al buyur fiktif işlem kendinden kendine... yani bunların neticeleri ne olur spk nezdinde ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Özellikle şu sıralar tavsiye ve öneri tarzında şeyler yazmak daha riskli olur. Muhtemelen zarar eden çok olmuştur.
    basar şikayeti acımazlar
    Vob yapmayın batarsınız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    En tepeden alan kaç kişi var diye sorsam ben de size Böyle bir rakamı bulmak imkansız. Fakat çevremde çok kişi biliyorum çok iyi maliyetlerde olan ve uzun süredir hissede olan. Son iki haftada MSCI endeksinin gazıyla da girenler illaki biraz çile çekecektir. Ama bu, sasanın yatırımcısına geçtiğimiz dönemlerde çok güzel kârlar ettirdiği gerçeğini değiştirmez
    Hocam kusura bakma da bu masalları ancak twitter 'daki kitle yer. Buradaki 20-30 yıllık borsacılar yemez...
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

7.  Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    Hocam kusura bakma da bu masalları ancak twitter 'daki kitle yer. Buradaki 20-30 yıllık borsacılar yemez...
    Burada 7/24 short kovalayacağınıza bir kaç yıl önce bu iki hisseyi alıp hiçbirşey yapmadan bekleseydiniz daha güzel olurdu. Keşke de o 20-30 yıllık borsacılar dediğiniz kitle de bu dediğimi yapsaydı. Kolay gelsin
    Bu arada Twitter nedir bilmem

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    ÜFTADE Hazretleri ; osmanlı padişahlarından kanuni sultan süleyman han zamanından bursa' da yaşayan evliyanın büyüklerinden...
    895 ( miladi 1490 ) senesinde bursa' da doğdu... İsmi Muhammed olup babası manyaslı mehmet efendidir. Üftade lakabı ile meş'hur oldu...

Üftade Hazretlerinin bir çok hikmet dolu sözleri vardı...

Üftade Hazretleri buyurdular ki ; '' İnsan ölümü hatırladığı müddetçe hasedi ( kıskançlığı ) terk eder. Allahü tealanın sana istediğin şekilde lütuf ve ihsanda bulunmasını istiyorsan , kullarına O ' nun istediği gibi davranman lazımdır. Dünyadan sonraki yolculuk çok uzundur. O uzun sefer için yol azığı hazırlayınız. Ve biliniz ki azıkların en hayırlısı takva yani Allahü tealadan korkarak , haramlardan sakınmaktır... '' devamı gelcekkk ..

Sayfa 620/1019 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •