Sayfa 271/818 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 6539 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. HSBC alımları sorulmuş
    Ak satışları da karşılığı.
    bir oyun var İYİ mi KÖTÜ mü = ÇİRKİN leşir mi .
    bunu zaman gösterecek .
    FORMASYON AVCISI -53

2. 1 Lotum bile yok,ama sasa patronu kesinlikle suç işlemiş manipülasyon yapmıştır. Spk ya şikayet ettim,bir şey olur olmaz beni ilgilendirmez,lakin tüm endeksi etkileyen özellikle viopta zenginleri daha zengin eden(belkide kendiside viopta oynamıştır) bir açıklama yapmıştır.Ky bile fiyat hakkında kesin cümleler kullanması yasak ikensen çık kendi hisseni kötüle..Muz cumhuriyetinde olunca tabiiki bunlar gayet normal.Kılıçdaoğlu resmen manipüle etti haftalar önce spk ölü taklidi yaptı.Şimdide erdemoğlu aynısını yapıyor.Aşağıdaki yazıyı cimere yazdım.Bir şey çıkmasada bilsinler

0.11.2022 tarihinde medyaya da düşmüş Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu nun Borsada işlem gören Sasa isimli hisse hakkındaki sözleri bir manipülasyon olup bu kişi hakkında işlem başlatılıp başlatılmayacağı hakkından tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.
    Malum yasalar herkes için geçerlidir,sadece sıradan yatırımcı veya kişiler için değil,büyük sermaye sahipleri için dahil.Küçük yatırımcıların bile belirli bir kurallar çerçesinde olsa dahi hisse adı vererek ucuz-pahalı kelimelerini bile kullanması yasaktır.Hal böyle iken kendi şirketinin hisseleri hakkında bu kadar açık ve aleni manipüle edici,piyasa bozucu sözlerin asla karşılıksız kalmaması gerekmektedir,zira Sasa hissesi Bistin endeks bazında yönünü belirleyen kaldıraç ağırlığı fazla olan bir şirkettir.Bu nedenle oluşan negatif ortamdan diğer bist hisseleride etkilenmişlerdir.
    Ezcümle yukarıda belirttiğim gibi ilgili şahıs hakkında işlem yapılıp yapılmayacağına dair bilgi edinme hakkımı kullanmak istiyorum.

saygılarımla

3. Az sonra çıkıp Erdemoğlu bu açıklamayı ben yapmadım derse ne olur

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sağlık olsun napalim üzülme lütfen sende
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --2 gün sonra ihracat rakamları gelecek.... Sektör ile ilgili olumsuz bir rakamlar gelir ise....

--herkes uzun vadeci olabilir...

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Az sonra çıkıp Erdemoğlu bu açıklamayı ben yapmadım derse ne olur

1-Diyemez,dese idi bu saate beklemezdi,2- yalanlarsa eşek değilya röportajı yapanlar kayıtları çıkarıverir önlerine

Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    1 Lotum bile yok,ama sasa patronu kesinlikle suç işlemiş manipülasyon yapmıştır. Spk ya şikayet ettim,bir şey olur olmaz beni ilgilendirmez,lakin tüm endeksi etkileyen özellikle viopta zenginleri daha zengin eden(belkide kendiside viopta oynamıştır) bir açıklama yapmıştır.Ky bile fiyat hakkında kesin cümleler kullanması yasak ikensen çık kendi hisseni kötüle..Muz cumhuriyetinde olunca tabiiki bunlar gayet normal.Kılıçdaoğlu resmen manipüle etti haftalar önce spk ölü taklidi yaptı.Şimdide erdemoğlu aynısını yapıyor.Aşağıdaki yazıyı cimere yazdım.Bir şey çıkmasada bilsinler

0.11.2022 tarihinde medyaya da düşmüş Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu nun Borsada işlem gören Sasa isimli hisse hakkındaki sözleri bir manipülasyon olup bu kişi hakkında işlem başlatılıp başlatılmayacağı hakkından tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.
    Malum yasalar herkes için geçerlidir,sadece sıradan yatırımcı veya kişiler için değil,büyük sermaye sahipleri için dahil.Küçük yatırımcıların bile belirli bir kurallar çerçesinde olsa dahi hisse adı vererek ucuz-pahalı kelimelerini bile kullanması yasaktır.Hal böyle iken kendi şirketinin hisseleri hakkında bu kadar açık ve aleni manipüle edici,piyasa bozucu sözlerin asla karşılıksız kalmaması gerekmektedir,zira Sasa hissesi Bistin endeks bazında yönünü belirleyen kaldıraç ağırlığı fazla olan bir şirkettir.Bu nedenle oluşan negatif ortamdan diğer bist hisseleride etkilenmişlerdir.
    Ezcümle yukarıda belirttiğim gibi ilgili şahıs hakkında işlem yapılıp yapılmayacağına dair bilgi edinme hakkımı kullanmak istiyorum.

saygılarımla
    Sn Serden Bey merhaba
    Bilmedigimden soruyorum. Olaki spk erdemogluna ceza keserse bu ceza jendi sahsina mi yoksa sitkete mi rucu ediliyor. Tesekkurler

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sn Serden Bey merhaba
    Bilmedigimden soruyorum. Olaki spk erdemogluna ceza keserse bu ceza jendi sahsina mi yoksa sitkete mi rucu ediliyor. Tesekkurler

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Sn.Vigamox bu konu hakkında bilgim yok,lakin burada önemli olan alınan cezanın ilerde saçmalayacak patronlar için en azından caydırıcılığı ile ilgili olmasıdır.Tabiiki spk dan en ufak ikaz bile beklemiyorum kendi adıma..Akçeli işlerin dünyasında sermayedarlara asla hiç bir şey olmaz.Benim spk ya yazdığım şikayet kendi içimi dökmeme neden oldu o kadar.Gelişmemiş ,ilkel kabile devletinde yaşamamızın bir sonucudur tüm bunlar.Bakın kılıçdaroğlunun manipilasyonda bulunduğu zaman hangi akp üst yetkilisi gıkını çıkardı,spk yı göreve davet etti? 3 ahbap çavuşlar birbirini avuçlar misali.

8. Yani bu açıklamayı kesin olarak doğrumu diyorsunuz.ya yalansa
     Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    1-Diyemez,dese idi bu saate beklemezdi,2- yalanlarsa eşek değilya röportajı yapanlar kayıtları çıkarıverir önlerine

Sayfa 271/818 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •