Onemli Gunler Banner
Sayfa 390/405 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. 2021 yılbaşında 14-15 fiyatlarındaymış,
    2022 " 17-18 " ,
    24 ayda yaptığı prim şu anda %100 gibi,
    Bist endeksinin,enflasyon karşısında en geride kalanlarından.Kısa zamanda yukarılara doğru bir hareket gelmesi gerek.Y.T.Değildir.

2. vay be,"alkim"ne hallere düştün,yazık,herkesi küstürdün,kaliten yerlerde.

3. kardeşi alka ya göre fazla düşmüyor...biraz düşerse ekleme yapmak fırsatını kaçırmam...ben bu şirketi begeniyorum ve güneniyorum seneye 2024 güzel bir bedelsiz beklentim var...

4. Yatırımcısını çok üzdü. Benim gibi 12 maliyeti olan pek kalmadı. 46 liradan maliyetlenen küçük yatırımcılar var. 46 lira iken Arkının satışı ve sosyal medyada mızıkçı çocuklar gibi şirketi eleştirmesi hisseye negatif etki etti. Şirket bunun üzerine kap attı ama piyasa pek sallamadı. Normal şartlarda 100 liraların üzerinde veya en az 100 liralarda olması gereken bir senetti. Son Endeks operasyonunu hesaba katmıyorum tatbikî. Tahtacı çok bencil davrandı. Dünki operasyonda pek değer kaybetmemeside diplerde biryerde olduğunu teyit edergibi. Bu saatden sonra bu kağıda ve bu tahtacıya güven olmaz. Alkim eski alkim değil. Şimdi biz bunları yazıyoruz ama tahtacı bizide ters köşe yapıp yukarıda sürebilir. Ne olacağını ve olabileceğini bilemiyoruz. Grafik analizi bu kağıtda iş görmüyor. Seneler öncede demiştim. Yukarı kesmesi gereken yerlerde hamle yapmadı. Bilançoları ps yatırımlarını bir obur gibi yedi yuttu.

Bunlar fabrika taşıyorlardı ondan bir haber varmı? Fabrikanın akıbeti nedir?

Asıl sorulması gereken soru şu; şirkette kavga devam ediyormu yoksa barıştılarmı. Adaletin topuzu gibi yukarda satış yapan Arkın kora tekrar satışlara devam edecekmi, yoksa şirket arkından malları alacakmı. Yada ortak satışı son bulacakmı. Yatırımcı ortak satış istemiyor artık. Bu kabak tadı verdi. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,340
     Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Yatırımcısını çok üzdü. Benim gibi 12 maliyeti olan pek kalmadı. 46 liradan maliyetlenen küçük yatırımcılar var. 46 lira iken Arkının satışı ve sosyal medyada mızıkçı çocuklar gibi şirketi eleştirmesi hisseye negatif etki etti. Şirket bunun üzerine kap attı ama piyasa pek sallamadı. Normal şartlarda 100 liraların üzerinde veya en az 100 liralarda olması gereken bir senetti. Son Endeks operasyonunu hesaba katmıyorum tatbikî. Tahtacı çok bencil davrandı. Dünki operasyonda pek değer kaybetmemeside diplerde biryerde olduğunu teyit edergibi. Bu saatden sonra bu kağıda ve bu tahtacıya güven olmaz. Alkim eski alkim değil. Şimdi biz bunları yazıyoruz ama tahtacı bizide ters köşe yapıp yukarıda sürebilir. Ne olacağını ve olabileceğini bilemiyoruz. Grafik analizi bu kağıtda iş görmüyor. Seneler öncede demiştim. Yukarı kesmesi gereken yerlerde hamle yapmadı. Bilançoları ps yatırımlarını bir obur gibi yedi yuttu.

Bunlar fabrika taşıyorlardı ondan bir haber varmı? Fabrikanın akıbeti nedir?

Asıl sorulması gereken soru şu; şirkette kavga devam ediyormu yoksa barıştılarmı. Adaletin topuzu gibi yukarda satış yapan Arkın kora tekrar satışlara devam edecekmi, yoksa şirket arkından malları alacakmı. Yada ortak satışı son bulacakmı. Yatırımcı ortak satış istemiyor artık. Bu kabak tadı verdi. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    sn fatihsrky
    siz satmamış mıydınız. sanki bir aralar sattım mı demiştiniz satıyorum mu? kararınızı değiştiren ne oldu? amacım sadece yatırımcıları yatırımcı psikolojisini anlamaya çalışmak yanlış anlaşılmasın

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn fatihsrky
    siz satmamış mıydınız. sanki bir aralar sattım mı demiştiniz satıyorum mu? kararınızı değiştiren ne oldu? amacım sadece yatırımcıları yatırımcı psikolojisini anlamaya çalışmak yanlış anlaşılmasın
    Ben bu tahtada senelerce bekledim. Maliyeti benden daha düşük olup bekleyende var satıp gidenlerde. Malesef bende üzülerek hepsini sattım. Alkim ile gönül bağı kurmadım. Hedefime bir türlü gelmedi. Samimiyetle söylüyorum, enflasyonu fiyatlasaydı daha beklerdim. Tahtacı 3-5 kuruşun peşine düşünce birde Arkın koranın satışları bitmek bilmeyince çıkmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm. Şimdilik bu düşüncem bana göre doğru çıktı. İNŞALLAH yıl sonu karını yutmaz sizlerde kazanırsınız diye ümit ediyorum.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    Şirket yönetim kurulunun 25.01.2023
    tarihli kararı ile; 20.01.2023 tarihinde Şirket
    Yönetim Kurulu'ndaki görevlerinden istifa eden yönetim kurulu
    üyesi Svitlana Kora'nın istifasının kabulüne,
    Yönetim Kurulu'nun mevcut süresi
    içerisinde görev yapmak üzere Kerim Oygur'un yönetim kurulu üyesi
    olarak Türk Ticaret Kanunu'nun 363'ncü maddesinde yer alan hükümler
    çerçevesinde atanmasına ve bu kararın yapılacak ilk genel kurulun onayına sunulmasına
    karar verilmiştir.
    Pay sahiplerinin ve kamunun bilgisine
    sunulur.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    Kerim Oygur Alkimin eski Yatırım ve Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı idi 2021 de istifa edip
    Arkın Koranın sahip olduğu firmada çalismaya baslamisti ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 390/405 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •