Sayfa 104/374 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2989 madde; 825 - 832 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by selcuk2286 Yazıyı Oku
    İşte gerçek yatırım budur. sizi gönülden tebrik ederim üstadım. 21 yılda benim oldu. çocuklarada tembihledim. ben ölürsem bedelsizi görmeden satmak yok diye
    selamlar sevgiler...
    Degerini bulunca satmak lazım hocam. Turşusunu kurmaya gerek yok

2. Keriz silkeleme hareketine başladılar

3. Hipnelikleri bitmedi gitti bunların. Madem eksi kapatacak dün niye sabahtan akşama kağıdı tavanda tuttun.

4. Gene bayrak elde en onde düşüşe liderlik ediyor hipnator

5. Ağam maytap geciyor bizle

6. Mal alsinlar diye didinip duriyor. Herkesi zengin edecek. Çok iyilikperverdir. Bizim spec diye söylemiyorum. Yufka yüreklidir

7. Arkadaş tımarhanelik hareketler yapıyor gene.

8. Aklıma geldi. En son bir zoytarı vardı, iflah kesiyordu, fitil ateşlemişti, Fransız patronu bildiği 7 dilde ama translate mektuplarla haberdar etmiş; 2022 mart ayında en geç ateşlediği fitili patlatıyordu. Aha da 2023 Mart oldu ve fitil içine kaçtı ellaham ki eleman yok oldu gitti. Yancı yalaka tayfası vardı bir de, abim abim diye takla atıyor; abimize laf söyleyemezsiniz, sağol varol büyüksün diye çemkiriyorlardı. Yok hukukçusu dava hazırlıyordu, altın bulanları mı dersin, petrole ulaşan mı dersin?? Hepsi kuyruklarını kıstırıp yok olup gittiler. Demiştik bu ihtiyara fitil mitil sökmez, adamın içinde fitili patlatır, tehditlerinizle komik duruma düşüyorsunuz, millete sebep oluyorsunuz diye. Ne oldu efendiler gördünüz mü anyayı Konya’yı? Zaman ne müthiş bir olay, geçtikçe gösteriyor hakikatin yüzünü. Sabırla beklemeye devam

Sayfa 104/374 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •